Окупанти вдарили по теплоелектростанціях ДТЕК: пошкоджено обладнання
Джерело: ДТЕК
Вранці 13 грудня російські окупанти атакували теплоелектростанції ДТЕК. Не обійшлось без пошкоджень.
За повідомленням ДТЕК, серед людей, попередньо, ніхто не постраждав, однак вагомих пошкоджень зазнали обладнання ТЕС.
“Після закінчення обстрілів енергетики оперативно розпочали усунення їх наслідків та відновлення роботи обладнання”.
У компанії нагадали, що це вже 12 масована атака на енергосистему України від початку 2024 року та дев’ята атака на енергетичні підприємства ДТЕК.
Загалом від 24 лютого 2022 року окупанти понад 200 разів атакувати ТЕС ДТЕК.
Додамо, що вранці російські окупанти завдали масованого ракетного удару по Україні. Вибухи лунали у низці областей, а ціллю, за повідомленням Міненерго, стала енергетична інфраструктура.
Як наслідок – сьогодні по всій країні посилені графіки відключень світла.
За даними посольства США в Україні, під час ранкової атаки росіяни били не лише по енергосистемі, а й по транспортних мережах та інших критичних об’єктах.
За повідомленням президента України Володимира Зеленського, під час атаки окупанти випустили 93 ракети та близько 200 дронів. Ця атака стала однією з наймасштабніших по українській енергетиці.
- Під час ракетної вранці 13 грудня російські окупанти атакували енергетичні об’єкти у Львівській області.
- Вранці 13 грудня Івано-Франківська область зазнала наймасштабнішої ракетно-дронової атаки від початку повномасштабної війни. Є влучання.
Американський актор Лієв Шрайбер і фронтмен та засновник гурту Gogol Bordello Євген Гудзь у Нью-Йорку спекли великодні паски з борошна, яке зібрали на розмінованих полях на півночі Харківщини й експортували до США.
Німецькі урядовці блокують постачання Туреччині близько 30 винищувачів Eurofighter через арешт мера Стамбула Екрема Імамоглу — ключового політичного суперника президента Реджепа Таїпа Ердогана.
Речник Пентагону Шон Парнелл підтвердив скорочення місії військ США в Сирії.
Поліція затримала ще двох підлітків, причетних до побиття українського військового у Києві 18 квітня.
Президент Франції Емманюель Макрон запросив науковців з усього світу приїхати працювати до Франції або Європи. Це відбулось на тлі того, як адміністрація президента США Дональда Трампа почала скорочувати фінансування університетів та науково-дослідних установ.