Папа Римський запропонував голові РПЦ Кирилу зустрітися в аеропорту Москви

Джерело: росЗМІ

Папа Римський Франциск запропонував зустрітися з головним патріархом РПЦ Кирилом в одному з аеропортів Москви. Літак понтифіка здійснить дозаправку на шляху до Монголії.

Голова Світової спілки старовірів Леонід Севастьянов повідомив, що Папа Римський пропонує невідкладно зустрітися з патріархом РПЦ в одному з аеропортів Москви на шляху до Монголії.

Він згадав, що перша зустріч патріарха Кирила і Франциска відбулася у 2016 році на Кубі, в аеропорту Гавани. Перша зустріч глав римсько-католицької та російської православної церков відбулася у 2016 році на Кубі, в аеропорту Гавани. Це було першою зустріччю керівників двох церков після Великого розколу у 1054 році.

Папа Франциск неодноразово осуджував російську агресію і закликав вивести війська. Кирило підтримує вторгнення РФ.

Після початку повномасштабної війни Франциск і Кирило спілкувалися через Zoom, під час якої патріарх, за словами Папи Римського, з папірця зачитував причини, якими намагався виправдати російське вторгнення РФ в Україну. Тоді понтифік закликав припинити війну, зауважуючи, що Кирило не має бути “вівтарем” російського президента Володимира Путіна. Також понтифік сказав на конференції: “Священне ніколи не повинно бути опорою для влади, а влада — опорою для священного!”.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про ситуацію на фронті станом на 22:00 17 жовтня. З початку доби загальна кількість бойових зіткнень вздовж всієї лінії фронту зросла до 191.

Виробничі потужності української дронової індустрії збільшилися у десять разів у 2024 році проти 2023 року. Про це повідомляє відомство з посиланням на дослідження дронової індустрії від Київської школи економіки та Brave1.

У вересні російська армія щоденно втрачала на полі бою в Україні у середньому по 1271 особі вбитими та пораненими. Відповідні дані оприлюднив високопосадовець Північноатлантичного альянсу на брифінгу в Брюсселі в кулуарах засідання міністрів оборони 17 жовтня. 

Надлишок нафти на світовому ринку штовхає її ціну вниз, а разом з нею нижче встановленого порогу у $60 за барель опустилася і вартість російського сорту.

У Бразилії у шістьох пацієнтів виявили ВІЛ після трансплантації органів, які надала служба донорства Ріо-де-Жанейро.