По штабу Чорноморського флоту РФ в окупованому Севастополі завдано ракетного удару

Джерело: окупаційний “губернатор” Севастополя Михайло Развожаєв
У тимчасово окупованому Севастополі пролунали вибухи. За даними окупаційної “влади” міста, здійснено ракетну атаку на штаб Чорноморського флоту РФ.
За словами “губернатора” Севастополя Развожаєва, ракетного удару “завдано ворогом”.
“Поруч з театром Луначарського впав уламок. Велике прохання при виявленні подібних елементів – не підходити та дзвонити 112”, – написав він.
Він додав, що на місце виїхали всі оперативні служби, а інформація щодо можливих потерпілих встановлюється.
“Прошу зберігати спокій та не публікувати фото і відео”, – написав “губернатор” Севастополя.
Водночас, попри заклик Развожаєва, у соцмережах почали публікувати відео з наслідками удару.
Развожаєв також повідомив, що у місті ймовірна ще одна ракетна атака та закликав людей не наближатись до центру Севастополя і не виходити з будинків, а при сигналі повітряної тривоги прямувати до укриттів.
- Україна скорочує кількість “головних” російських С-400, оскільки сили Києва все частіше націлюються на дорогі московські системи ППО великої дальності в Криму.
Мінрозвитку оновило дату тимчасової окупації Маріуполя з 4 березня на 21 травня 2022 року. Відповідний наказ пройшов всі необхідні етапи погодження та набрав чинності.
Заступник голови Ради безпеки РФ Дмитро Медведєв заявив, що, мовляв, “денацифікація” має бути проведена не лише в Україні, а й в усіх країнах Європи, де спостерігаються ознаки “ідеології нацизму”.
29 квітня Верховний Суд ЄС постановив, що програма Мальти з продажу громадянства в обмін на інвестиції порушує право ЄС і має бути скасована.
Сестра очільника Російського фонду прямих інвестицій Кирила Дмитрієва, який за дорученням президента РФ Володимира Путіна вів переговори з представниками адміністрації президента США у Вашингтоні, відвідала Україну в лютому 2025 року за американським паспортом.
Прем’єр-міністр Чорногорії Мілойко Спаїч анонсував перевірку всіх випадків присвоєння почесного громадянства країни. Ініціатива пов’язана з сумнівами щодо обґрунтованості частини таких рішень, серед яких — надання статусу відомій російській пропагандистці, ведучій “Первого канала” Катерині Андрєєвій.