Порошенко показав, як виглядає пес, врятований з притулку у Херсоні

Джерело: Петро Порошенко у Facebook

Глава фракції “ЄС” Петро Порошенко показав, як змінився врятований ним пес, якого минулого року родина взяла з затопленого Херсона.

Фото: Петро Порошенко

Порошенко сказав, що за десять місяців Херсон, так назвали собаку, “крутий і розумний” і нині насолоджується своєю першою весною в новій родині.

“Коли ми врятували його з затопленого міста після підриву росіянами Каховської ГЕС, він був дуже травмований. Боявся гучних звуків, нервував, був розгублений та переляканий. Але любов, терпіння, ну і смаколики творять дива!)”, розповів Порошенко.

Фото: Петро Порошенко

За його словами, завдяки турботі та любові нової родини Херсон подолав свої страхи і навчився довіряти людям. Порошенко також поділився секретами успішного виховання собак: “Три речі: любов, терпіння, але без ковбаси нічого не буде”.

Фото: Петро Порошенко

Фото: Петро Порошенко

Фото: Петро Порошенко

Фото: Петро Порошенко

Уряд Франції підтримав пропозицію Сполучених Штатів Америки використати заморожені російські активи на озброєння України, піднявши перспективу угоди на зустрічі міністрів фінансів G7.

Ввечері 22 травня російські війська скерували авіаційну ракету на Дніпропетровщину. Українські оборонці знищили ворожу ціль у Синельниківському районі.

22 травня джерела у Міністерстві фінансів Німеччини повідомили, що країна відкрита для використання доходів від заморожених російських активів для військової допомоги Україні.

22 травня українські армійці знищили черговий російський штурмовик Су-25.

Глава МЗС Німеччини Анналена Бербок побувала на околицях Києва, де поспілкувалася з бійцями українського мобільного загону ППО. Міністерка висловила переконання у необхідності посилення українського захисту.