Порошенко з волонтерами ГО «Справа громад» передали силам ППО прально-душові комплекси

Джерело: пресслужба “ЄС”

Лідер фракції “Європейська солідарність” Петро Порошенко спільно з волонтерами ГО “Справа громад” передали п’ять прально-душових комплексів представникам зенітно-ракетних бригад, які захищають небо над українськими містами.

Зазначається, що цей проєкт вже “доріс” до 150-ти мобільних модулів, які забезпечують якісні побутові умови для ста тисяч українських військових.

Підрозділи протиповітряної оборони постійно змушені змінювати дислокацію, чергування тут 24 на 7, тому для них мобільні лазні не менш потрібні, аніж на лінії фронту, кажуть бійці.

Фото: “ЄС”

“У хлопців, які виконують завдання за призначенням, немає можливостей у польових умовах покупатися, попрати речі. Ці мобільні лазневі модулі забезпечать це. Це звичайні побутові умови, які хоч трішки їм дадуть якусь краплинку дому”, – розповів представниця підрозділу.

Фото: “ЄС”

За словами п’ятого президента України, у батальйоні в середньому 700-750, до тисячі військовослужбовців. Йде одна лазня на батальйон, тож це більше 100 000 військових на передку вже мали змогу скористатися цими прально-душовими комплексами. Бо від початку повномасштабного вторгнення у військо було передано 150 штук.

Фото: “ЄС”

“Ми відправили 74 комплекси в Десантно-штурмові війська, завершивши оснащення всіх без винятку десантних бригад. 46 комплексів ми відправили в Сухопутні війська. І сьогодні це наш пріоритет. Додатково йдуть 12 комплексів у Військово-морські сили, в основному це – морська піхота. І сьогодні передаються 5 комплексів для Повітряних сил, це зенітники, бійці протиповітряної оборони, які захищають небо, в тому числі й небо над Києвом”, – зазначив Порошенко.

Понад 30 знаменитостей знялися у відеоролику, в якому висловлювали підтримку Україні в другу річницю повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Протягом дня, 24 лютого, російські загарбники здійснили 20 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 197 вибухів. 

Генеральний директор Міжнародної ради аеропортів Європи (ACI EUROPE) Олів’є Янковець в інтерв’ю “Інтерфакс-Україна” наголосив, що без повноцінно функціональних аеропортів “ми не бачимо можливості відновлення України”.

В суботу, 24 лютого, міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олександр Камишін та CEO і співзасновник німецької компанії Helsing GmbH Гундберт Шерф підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо співробітництва у сфері безпеки й оборони.

В другу річницю повномасштабного вторгнення РФ в Україну міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок відвідала Одесу.