Представники руху «Жовта стрічка» поширили українську символіку на вулицях Бердянська
Джерело: Центр національного спротиву
У тимчасово окупованому Бердянську активісти громадського руху спротиву окупації “Жовта стрічка” продовжують нагадувати росіянам, що вони лише “тимчасові гості” на землях України.
Зауважується, що невідомі герої розповсюдили 160 листівок та понад 50 стрічок в українському Бердянську.
У ЦНС нагадали, що раніше активісти руху також поширили у Мелітополі листівки на честь Дмитра Коцюбайла.
Також у серпні учасники громадського руху спротиву “Жовта стрічка” успішно розповсюдили українську символіку на територіях, що тимчасово перебувають під російською окупацією.
До Дня прапора та Дня Незалежності активісти провели акцію під назвою “Жовто-синій” й поширили український прапор у тимчасово окупованих містах, зокрема у Сімферополі, Севастополі, Ялті, Луганську, Донецьку, Мелітополі, Бердянську та Генічеську.
Попри окупацію та репресії проти місцевого населення, українці продовжують чинити психологічний тиск на ворога, — мовиться у повідомленні.
- На тимчасово окупованих територіях активісти громадського руху спротиву окупації “Жовта стрічка” успішно наповнюють тимчасово захоплені міста українською символікою. Тому окупанти змушують своїх звезених “волонтерів” замальовувати символіку України.
- Російські окупанти планують у тимчасово захоплений Маріуполь заселити 300 тисяч громадян РФ. Це входить у так званий “план розвитку”.
- На тимчасово окупованих територіях України триває примусова паспортизація місцевих мешканців.
- Представники українського руху спротиву окупації “Жовта стрічка” продовжують знищувати пропагандистську макулатуру на тимчасово окупованих територіях.
Міністерство оборони кодифікувало і допустило до експлуатації український роботизований бойовий комплекс на гусеничній платформі з кулеметом Browning 12.7 — Droid TW 12.7
Російські війська, ймовірно, розробили світлофор, здатний попереджати про FPV-дрони, зауважив військовий експерт у галузі радіотехнологій Сергій Флеш.
У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 9 грудня. З початку доби відбулося 151 бойове зіткнення.
Восени російські війська запустили по території України понад 6000 дронів і ракет, свідчать дані командування ВПС України. Це втричі більше, ніж влітку 2024 року, і в чотири рази більше, ніж восени 2023 року.
Внаслідок російського обстрілу Запоріжжя 6 грудня загинули десятеро цивільних осіб, серед них зокрема двоє школярок Лисенко Катерина та Сироватко Тетяна.