Представники руху «Жовта стрічка» поширили українську символіку на вулицях Бердянська
Джерело: Центр національного спротиву
У тимчасово окупованому Бердянську активісти громадського руху спротиву окупації “Жовта стрічка” продовжують нагадувати росіянам, що вони лише “тимчасові гості” на землях України.
Зауважується, що невідомі герої розповсюдили 160 листівок та понад 50 стрічок в українському Бердянську.
У ЦНС нагадали, що раніше активісти руху також поширили у Мелітополі листівки на честь Дмитра Коцюбайла.
Також у серпні учасники громадського руху спротиву “Жовта стрічка” успішно розповсюдили українську символіку на територіях, що тимчасово перебувають під російською окупацією.
До Дня прапора та Дня Незалежності активісти провели акцію під назвою “Жовто-синій” й поширили український прапор у тимчасово окупованих містах, зокрема у Сімферополі, Севастополі, Ялті, Луганську, Донецьку, Мелітополі, Бердянську та Генічеську.
Попри окупацію та репресії проти місцевого населення, українці продовжують чинити психологічний тиск на ворога, — мовиться у повідомленні.
- На тимчасово окупованих територіях активісти громадського руху спротиву окупації “Жовта стрічка” успішно наповнюють тимчасово захоплені міста українською символікою. Тому окупанти змушують своїх звезених “волонтерів” замальовувати символіку України.
- Російські окупанти планують у тимчасово захоплений Маріуполь заселити 300 тисяч громадян РФ. Це входить у так званий “план розвитку”.
- На тимчасово окупованих територіях України триває примусова паспортизація місцевих мешканців.
- Представники українського руху спротиву окупації “Жовта стрічка” продовжують знищувати пропагандистську макулатуру на тимчасово окупованих територіях.
Вища рада правосуддя звільнила суддю Донецького окружного адміністративного суду Людмилу Арестову. Російський паспорт Арестова отримала на підставі так званого “договору про прийняття Криму до складу Росії” у 2014 році.
У Закарпатській області викрито схему незаконного переправлення військовозобов’язаних чоловіків до Румунії. Організатором виявився 32-річний мешканець Рахівського району, який пропонував свої послуги за суму від 6 до 10 тисяч доларів.
Правоохоронці Австрії виявили та арештували майно, яким користувалися підозрювані учасники злочинної організації. Її очолював ексголова Фонду державного майна Дмитро Сенниченко. Зокрема, йдеться про автомобілі преміумкласу.
Президент Литви Гітанас Науседа запевняє, що Європейському Союзу необхідно мати чіткішу політику проти Росії. Однак цього не вдастся зробити, поки Захід не підійде принципово до економічних відносин з країною-агресором.
З 12 грудня, місто Покровськ, що на Донеччині, відключать від газопостачання через “загострення ситуації, повʼязаної з повномасштабним вторгненням Російської Федерації”.