Російські хакери погрожують атакувати сайт уряду Ізраїлю

Джерело: Telegram-канал Killnet

8 жовтня російське хакерське угруповання Killnet поскаржилося, що Ізраїль “зрадив Росію”, та повідомило, що здійснить кібератаки на урядові системи країни.

Уряде Ізраїлю, ви винні у цьому кровопролитті. Ще 2022 року ви підтримали терористичний режим України. Ви зрадили Росію. Сьогодні Killnet офіційно повідомляє вам про це! Наших атак зазнають усі урядові системи Ізраїлю, – заявили у дописі росіяни.

Зауважимо, 9 жовтня урядовий сайт gov.il доступний для користування.

Нагадаємо, у грудні близько 150 експертів НАТО з кібербезпеки зібралися у бежевій будівлі в центрі засніженої столиці Естонії, щоб підготуватися до кібервійни.

Довідка. Killnet – російська хакерська група, відома своїми кібератаками на державні установи в країнах НАТО під час повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

З 27 травня в Миколаєві буде зменшена кількість комунальних автобусів на маршрутах через мобілізацію водіїв, що призвела до їх нестачі. Міський голова Олександр Сєнкевич зазначив, що автобуси будуть вимушено простоювати через відсутність водіїв, які могли б ними керувати.

Згідно з дослідженнями, добавки з риб’ячим жиром можуть збільшити ризик розвитку серцево-судинних захворювань або інсульту, але можуть знизити ризик для тих, хто вже має серцево-судинні захворювання.

Упродовж 2024-2026 років Швеція виділить на військову допомогу Україні 7 мільярдів доларів.

Джерело: NHK Громадянка Китаю Чжан Чжань, яка була ув’язнена за висвітлення спалаху коронавірусу в місті…

Сьогодні, 22 травня, російські війська обстріляли центральну частину міста Чугуїв Харківської області. Є постраждалі.