Російський танкер, який потрапив під санкції, вивантажує нафти в порту Китаю, – Reuters

Джерело: Reuters

Згідно з даними аналітичних компаній LSEG, Kpler і Vortexa, російський нафтовий танкер “Liteyny Prospect”, який потрапив під санкції, пришвартувався в китайському порту Хуанхуа, щоб вивантажити 700 000 барелів російської сирої нафти “Сокіл”.

Аналітичних компаній LSEG, Kpler і Vortexa показали, що “Liteyny Prospect”, який плаває під прапором Ліберії, пришвартувався в середу, 6 березня.

Танкер є одним із шести суден, що прямують до Китаю і перевозять сиру нафту сорту “Сокіл”, яку Індія не змогла імпортувати через проблеми з оплатою. 

Інші п’ять танкерів стоять біля китайського узбережжя з понеділка, про що свідчать дані судноплавства.

Управління з контролю за іноземними активами (OFAC) Міністерства фінансів США наприкінці минулого місяця застосувало санкції до менеджера танкера SCF і визначило 14 нафтових суден, включаючи “Liteyny Prospect”, як власність, у якій SCF має інтерес.

У Генеральному штабі поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 16:00 11 квітня. Від початку цієї доби відбулося 75 бойових зіткнень.

10 квітня лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко повідомив, що НБУ розпочав перевірку діяльності Фонду Порошенка, благодійного фонду Roshen та громадської організації “Справа Громад”. Як він зазначив, “підстави для цього — надумані, а питання — абсурдні”.

Принц Гаррі, герцог Сассекський 4 квітня здійснив несподіваний візит до України та відвідав поранених оборонців у львівській клініці Superhumans Centre. Герцог Сассекський приїхав спільно з чотирма ветеранами. Поїздку тримали в таємниці до виїзду з території України.

Пані посол США в Україні Бріджит Брінк залишає свою посаду. Інформацію офіційно підтвердила речниця Держдепартаменту Таммі Брюс.

З 31 країни, котрі беруть участь в обговоренні гарантування безпеки України після завершення бойових дій, половина вже заявила про готовність відправити в Україну свої війська. Проблема полягає в тому, що європейські країни досі не отримали згоди США на підтримку миротворчої місії, що заважає остаточно сформувати так звану “коаліцію охочих”.