Росія готує судову битву, щоб зупинити вилучення заморожених активів, — Bloomberg

Джерело: Bloomberg

За словами людей, обізнаних з цим питанням, Росія планує судовий виклик, щоб перешкодити будь-яким спробам США чи Європи конфіскувати частину із заморожених активів на суму 300 мільярдів доларів на користь України.

Офіційні особи в Москві, які вивчають можливість арешту коштів, дійшли висновку, що такий результат малоймовірний. Зараз Центральний банк РФ наближається до домовленості з міжнародними юридичними фірмами про представництво інтересів країни в разі судових розбірок.

Відомо, що влада також замовила експертизу з аналізом відповідного законодавства за кордоном і прецедентів в інших країнах.

Нагадаємо, що Адміністрація президента Джо Байдена підтримує законодавство, яке дозволить конфіскувати близько 300 мільярдів доларів із заморожених російських активів, щоб допомогти у відновленні України.

Раніше стало відомо, що Європейський Союз просувається з пропозицією оподаткування прибутку від заморожених активів центрального банку РФ на суму у понад 210 мільярдів євро, щоб допомогти у відбудові України, попри занепокоєння кількох країн-членів.

Суперяхту Alfa Nero, яка понад два роки простояла покинутою в Карибському морі, придбав таємний покупець за 40 мільйонів доларів.

Американський необанк Mercury заблокував рахунки компаній, засновники яких мають громадянство України, Росії та Білорусі, а також інших країн. Як повідомив засновник Petcube та TheFourthLaw.ai Ярослав Ажнюк, це пов’язано з оновленням правил банку.  Остаточне закриття рахунків заплановане на 13 серпня 2024 року.

Президент США Джо Байден до кінця виборів 2024 року зосередиться на питаннях України та Близького Сходу. Рішення обумовлене необхідністю зміцнити зовнішньополітичні досягнення його адміністрації.

Сьогодні, 23 липня, російські війська атакували дроном-камікадзе Марганець Нікопольського району Дніпропетровської області, внаслідок чого поранено дітей.

Співак та соліст групи “Корупція” Міша Крупін оголосив, що добровольцем йде захищати Україну на фронті.