Росіяни створили «трудові загони» зі студентів для проведення пропагандистських заходів на окупованих територіях – ЦНС
Джерело: Центр національного спротиву.
Російські загарбники привозять студентів з території РФ для створення “трудових загонів” й проведення пропагандистських заходів на тимчасово окупованих територіях України.
“Так, окупанти створили “студентські трудові загони”, які існують переважно в пропагандистських відео й сформовані з росіян. Загони “працюють” у зруйнованих самими окупантами містами – Лисичанську, Маріуполі, Сєвєродонецьку”, – повідомили у ЦНС.
А також зазначили, що ці ж студенти проводять на тимчасово окупованих територіях України семінари та “молодіжні форуми” за підтримки “Росмолоді” – окупаційної структури, яка займається децентралізацією так званих молодіжних рухів, більшість яких виступають у ролі волонтерських.
Додамо, що, за інформацією підпілля, на тимчасово окупованих територіях Криму російське військово-політичне керівництво також впроваджує заходи для посилення системного інформаційно-пропагандистського впливу на молодь.
- За інформацією української розвідки, російські політтехнологи підготували новий раунд дезінформаційної кампанії, яка спрямована на міжнародну дискредитацію України та розпалювання внутрішньополітичних чвар.
- Російська пропаганда щодо військового повномасштабного вторгнення в Україну поширюється через відеоігри.
- У чому різниця між російським інтернетом до і після вторгнення в Україну? Відповідь: посилення цензури в 30 разів.
Росіяни двічі атакували рятувальників ДСНС, які проводили аварійно-рятувальні роботи на Херсонщині. Одного рятувальника госпіталізовано.
У вівторок, 21 січня, внаслідок удару російських безпілотників по селу Гоптівка Харківської області загинули двоє чоловіків.
Державна служба з надзвичайних ситуацій оприлюднила наслідки російських ударів по Миколаєву та Сумах.
На полях Всесвітнього економічного форуму в Давосі президент Володимир Зеленський провів зустріч із главою Фінляндії Александром Стуббом. Сторони зокрема обговорили кроки для наближення справедливого миру та гарантії безпеки.
Дослідження ІМІ виявило, що майже половина матеріалів про ТЦК у популярних телеграм-каналах є недостовірними через відсутність джерел.