Росіяни створили «трудові загони» зі студентів для проведення пропагандистських заходів на окупованих територіях – ЦНС
Джерело: Центр національного спротиву.
Російські загарбники привозять студентів з території РФ для створення “трудових загонів” й проведення пропагандистських заходів на тимчасово окупованих територіях України.
“Так, окупанти створили “студентські трудові загони”, які існують переважно в пропагандистських відео й сформовані з росіян. Загони “працюють” у зруйнованих самими окупантами містами – Лисичанську, Маріуполі, Сєвєродонецьку”, – повідомили у ЦНС.
А також зазначили, що ці ж студенти проводять на тимчасово окупованих територіях України семінари та “молодіжні форуми” за підтримки “Росмолоді” – окупаційної структури, яка займається децентралізацією так званих молодіжних рухів, більшість яких виступають у ролі волонтерських.
Додамо, що, за інформацією підпілля, на тимчасово окупованих територіях Криму російське військово-політичне керівництво також впроваджує заходи для посилення системного інформаційно-пропагандистського впливу на молодь.
- За інформацією української розвідки, російські політтехнологи підготували новий раунд дезінформаційної кампанії, яка спрямована на міжнародну дискредитацію України та розпалювання внутрішньополітичних чвар.
- Російська пропаганда щодо військового повномасштабного вторгнення в Україну поширюється через відеоігри.
- У чому різниця між російським інтернетом до і після вторгнення в Україну? Відповідь: посилення цензури в 30 разів.
На повномасштабній війні РФ проти України загинув ще один грузинський боєць Бадрі Кварацхелія. Інформацію підтвердили у МЗС Грузії.
22 грудня прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо прилетів з візитом до Росії. Наразі триває офіційна зустріч між ним та главою РФ Володимиром Путіним у Кремлі.
Обраний президент США у своїй передвиборчій кампанії обіцяв швидко покласти край російсько-українській війні. Responsible Statecraft припускає, що може розглянути нестандартні підходи, а саме використання арктичних питань для переговорів із Росією.
Під час виступу з нагоди Дня дипломата Президент України наголосив на ключових завданнях для української дипломатії у наступному році, зокрема, на досягненні справедливого миру та подальшому зміцненні міжнародної підтримки України.
Президент Володимир Зеленський нагадав, що українська енергетика вже третій рік є мішенню для Росії. І щоразу працівники галузі роблять усе можливе, щоб повернути світло в міста й села.