Розвіддані, якими припинили ділитися США, стосуються лише ударів вглиб Росії, – Sky News

Джерело: Sky News

Директор ЦРУ Джон Реткліфф повідомив, що США тимчасово припинили обмінюватися розвідувальними даними з Україною. Однак йдеться лише про інформацію, яку можуть використовувати для ударів вглиб Росії, інші дані – будуть надходити від партнерів і надалі.

Британська журналістка Дебора Гейнс та український репортер Азад Сафаров заявили, що США припиняють ділитися розвідданими з Україною, які можуть допомогти в атаках на території Росії.

Однак обмін розвідувальною інформацією не припинився повністю. Обмеження лише “вибіркові”, й Україна продовжуватиме отримувати деякі дані. Зокрема, й надалі надходитимуть розвіддані, які допоможуть завдавати ударів по силах противника на тимчасово окупованих територіях.

На питання про те, чи дійсно США припинили ділитися розвідданими, співрозмовник видання відповів, що це дійсно так.

“На жаль, так, але не повністю. Це вибірково. Мовиться про можливість ураження на території Росії”, – пояснило джерело.

У Генеральному штабі поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 16:00 11 квітня. Від початку цієї доби відбулося 75 бойових зіткнень.

10 квітня лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко повідомив, що НБУ розпочав перевірку діяльності Фонду Порошенка, благодійного фонду Roshen та громадської організації “Справа Громад”. Як він зазначив, “підстави для цього — надумані, а питання — абсурдні”.

Принц Гаррі, герцог Сассекський 4 квітня здійснив несподіваний візит до України та відвідав поранених оборонців у львівській клініці Superhumans Centre. Герцог Сассекський приїхав спільно з чотирма ветеранами. Поїздку тримали в таємниці до виїзду з території України.

Пані посол США в Україні Бріджит Брінк залишає свою посаду. Інформацію офіційно підтвердила речниця Держдепартаменту Таммі Брюс.

З 31 країни, котрі беруть участь в обговоренні гарантування безпеки України після завершення бойових дій, половина вже заявила про готовність відправити в Україну свої війська. Проблема полягає в тому, що європейські країни досі не отримали згоди США на підтримку миротворчої місії, що заважає остаточно сформувати так звану “коаліцію охочих”.