Що змінилося при подачі на карту тимчасового побиту в Варшаві: оновлення з 12 квітня

Джерело: Yavp.pl

У Варшаві розпочали процес вдосконалення системи бронювання термінів для подачі на карти тимчасового перебування для іноземців.

На сайті Мазовецького уженду воєвудського зазначено, з 12 квітня 2024 року припинено можливість резервування візитів до уженду воєвудського у Варшаві через портал inPOL для тих, хто планує подати заяву на карти тимчасового побиту.

Замість реєстрації через inPOL, іноземцям зараз потрібно заповнити спеціальний формуляр заявки, який буде використовуватись для бронювання візиту для подання документів на дозвіл на тимчасове проживання в Польщі. Додамо, що на момент публікації новини реєстрацію було тимчасово призупинено без пояснення причин.

Уженд Мазовецького воєводства заявив, що робить усе можливе, аби уникнути торгівлі місцями в черзі, зокрема, через зростаючу кількість поданих заяв. Кількість доступних термінів на кожен день буде залежати від штату працівників та обмежень приміщення.

Для бронювання через нову систему потрібно буде вказати ідентифікаційний номер заявки, який заповнюється в системах МОЗ та inPOL. Це означає, що перед бронюванням через формуляр необхідно спочатку заповнити заявку на карту побиту в системах МОЗ та inPOL.

У випадку виявлення неточностей у заповненні формуляра (наприклад, використання ботів), він може бути відхилений, а сам візит не буде заброньовано.

Важливо зауважити, що цей формуляр стосується лише тих, хто подає заяву на карту тимчасового побиту. Інші категорії, такі як особи, які подають заяву на карту сталого побиту чи довготермінового резидента ЄС, продовжують бронювати терміни через портал inPOL.

Президент США Дональд Трамп вперше планує передати Україні зброю, використовуючи президентські повноваження, якими активно користувався його попередник – Джо Байден, інформують обізнані джерела.

10 липня президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн у Римі оголосила про підписання нового пакету угод на €2,3 млрд з міжнародними та двосторонніми публічними фінансовими установами для підтримки відновлення України, що підтверджує непохитну відданість ЄС відбудові України та її європейському майбутньому.

Міністр оборони Великої Британії Джон Гілі, коментуючи ініціативу створення Коаліції охочих, підтвердив, що Лондон готовий направити свої війська до України для підтримки потенційного припинення вогню з Росією. 

Згідно з доповіддю Моніторингової місії ООН з прав людини, у червні в Україні загинули 232 цивільних, що стало найвищим рівнем за останні три роки. Ще 1343 дістали поранення. 

Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід Дмитру Пархісенку — помічнику народного депутата від “Слуги народу” Геннадія Касая, члена оборонного комітету ВР. Його підозрюють у причетності до схеми з постачання непридатних шин для потреб ЗСУ, що завдала збитків державі на понад 27 млн грн.