США не будуть проти розміщення іноземних військ в Україні – Джон Кірбі

Джерело: Укрінформ

У Білому домі заявили, що не будуть виступати проти розміщення іноземних військ в Україні.

Під час брифінгу радника президента США з питань комунікацій у сфері національної безпеки Джона Кірбі, запитали, закликає Білий дім інші держави припинити заяви про ймовірність розміщення іноземних військ в Україні.

На це питання Кірбі відповів: “Ні”.

На наступне питання, чи будуть США проти, якщо інші країни все ж розмістять свої війська в Україні Кірбі зазначив, що це – суверенні рішення кожної країни.

“Я можу говорити лише від імені цієї суверенної нації (США) та цього головнокомандувача. Він чітко дав зрозуміти, що ми не будемо розміщувати свої війська (в Україні)”,- сказав радник Байдена.

Міністр енергетики Герман Галущенко запевнив, що, попри продовження російських атак, українська енергосистема залишається цілісною.

22 квітня міністерка оборони Нідерландів Кайса Оллонґрен повідомила про дату наступного засідання Контактної групи з питань оборони України. Зустріч відбудеться 26 квітня.

Колишній футболіст Девід Бекхем подає до суду на Марка Волберга, як стверджує, через фінансові збитки під час співпраці.

У місті Бершадь, що на Вінниччині, 22 квітня відбулося прощання з 20-річним поліцейським Максимом Зарецьким, якого вбили під час виконання службових обов’язків. У зв’язку з трагедією в Бершадській громаді оголошено день жалоби.

У відповідь на зростання геополітичного напруження та внутрішні виклики, КНР значно збільшила активність своїх шпигунських агентств, зокрема Міністерства державної безпеки (MSS). Це відомство посилило свої зусилля у сфері національної безпеки, звертаючи особливу увагу на зовнішні загрози.