США призупинили експорт трьох компаній через продаж в РФ компонентів для виробництва зброї

Джерело: SkyNews

Міністерство торгівлі США видало наказ про тимчасове призупинення експорту трьох компаній, котрі звинувачуються у постачанні електроніки до Росії на допомогу військовим зусиллям цієї країни.

Подробиці про компанії поки що не розголошуються.

З початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну, санкції США та експортний контроль, запроваджені стосовно Росії, значно розширилися.

Зокрема минулого тижня США оголосили про майже 100 санкцій, спрямованих проти російського виробництва та доходів від енергетики, металургійного та гірничодобувного секторів, а також оборонних закупівель.

Міністерка фінансів США Джанет Єллен заявила після оголошення, що цей крок продемонстрував “подальшу рішучість країни продовжувати руйнувати кожну ланку російського військового ланцюжка постачань”.

Зауважимо, у Сполучених Штатах Америки заарештували трьох осіб, які незаконно купували і відправляли до Росії електронні компоненти. Частину з цих товарів російська армія використовувала у війні проти України. Зловмисники постачали в Росію напівпровідники, інтегральні схеми та інші електронні компоненти подвійного призначення.

У ДСНС повідомили, що 16 жовтня понад 40 рятувальників поповнили банк крові, котра наразі так потрібна нашим військовим.

17 жовтня президент Володимир Зеленський підписав закон “Про внесення змін до Митного кодексу щодо запровадження атестації посадових осіб митних органів” щодо “перезавантаження” митниці.

Громадянин Ірландії Роберт Діґан на псевдо Ірландець, загинув на полі бою 17 вересня, залишивши за собою спадщину хоробрості та вірності. Його побратими вшанували шлях від ірландського рейнджера до українського захисника.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про ситуацію на фронті станом на 22:00 17 жовтня. З початку доби загальна кількість бойових зіткнень вздовж всієї лінії фронту зросла до 191.

Виробничі потужності української дронової індустрії збільшилися у десять разів у 2024 році проти 2023 року. Про це повідомляє відомство з посиланням на дослідження дронової індустрії від Київської школи економіки та Brave1.