Трамп відкритий до діалогу з Кім Чен Ином – Білий дім
Джерело: Bloomberg
Президент США Дональд Трамп залишається відкритим до спілкування з північнокорейським лідером Кім Чен Ином. Про це заявила речниця Білого дому Керолайн Левітт.
“Президент залишається відкритим до діалогу з Кім Чен Ином, і він хотів би побачити прогрес, досягнутий на саміті в Сінгапурі”, – сказала Керолайн Левітт.
Новий заклик до діалогу прозвучав на тлі зусиль Південної Кореї знизити напруження на Корейському півострові після інавгурації нового президента Лі Чже Мьона минулого тижня.
Одним із перших кроків до примирення стало припинення трансляцій через гучномовці з критикою режиму Кім Чен Ина поблизу кордону. У відповідь наступного дня Північна Корея припинила створювати на кордоні звуки, схожі на вибухи, які раніше викликали занепокоєння серед мешканців Південної Кореї.
- Президент США Дональд Трамп заявив про “дуже хороші відносини” з лідером КНДР Кім Чен Ином та назвав його “дуже розумним хлопцем”.
- Президент США Дональд Трамп заявив, що хоче відновити відносини з лідером Північної Кореї Кім Чен Ином, з яким він тричі зустрічався під час свого першого президентського терміну.
Уночі 12 липня російські окупаційні війська масовано вдарили по українських містах ракетами і безпілотниками.
Українське довкілля зазнало масштабних руйнувань унаслідок повномасштабного вторгнення Росії – вже зафіксовано понад 9000 випадків екологічної шкоди. Про це повідомила міністерка захисту довкілля Світлана Гринчук під час Міжнародної конференції з питань відновлення України URC-2025, що завершилася в Римі.
Життя британських монархів – це не лише урочистості й титули, а й постійна загроза безпеці. У 1980–90-х роках члени королівської родини неодноразово ставали мішенню замахів, спроб викрадення та нападів божевільних. Цей тиск особливо гостро відчувала принцеса Діана – одна з найвідоміших і найбільш переслідуваних ЗМІ жінок свого часу.
Національний інститут раку США (NCI), один з головних центрів боротьби з онкологією у світі, переживає масштабну кризу. Після десятиліть підтримки з боку обох політичних таборів і значного прогресу в зниженні смертності від раку, інститут опинився в епіцентрі різких скорочень, кадрових чисток та адміністративного хаосу – наслідків рішень адміністрації Дональда Трампа.
У Китаї вчені навчилися вставляти мікроконтролери прямо в мозок бджіл, щоб керувати їхнім польотом. Такі “кіборги” можуть стати новим інструментом для військової розвідки або пошукових операцій після катастроф.