У Швейцарії незадоволені переселенцями з України, які відмовляються інтегруватися

Джерело: SVP

Пані мер міста Віголтінген у Швейцарії Франка Буркхардт у статті для місцевого видання SVP заявила про зростаючі проблеми, пов’язані з поведінкою частини українських переселенців. За її словами, деякі з них виявляють неповагу до місцевої влади та відмовляються докладати зусиль для інтеграції.

Повідомляється, що наразі близько 70 тисяч українців у Швейцарії мають статус “S”, який надає їм право працювати, навчатися, отримувати медичне страхування та вільно пересуватися країною та за її межами.

Франка Буркхардт наголосила, що серед українців, які переважно прибули з “менш постраждалих” від війни регіонів, зростає відчуття вимогливості та небажання співпрацювати з місцевою владою. Від них часто можна почути заяви на кшталт: “Я не хочу жити з афганцями”.

Влада дедалі частіше стикається з проблемами, “які не характерні для інших груп переселенців у такій формі”. Спостерігається брак поваги, небажання співпрацювати або прагнути до інтеграції та праці. Замість вдячності часто домінує вимогливість і споживацьке ставлення.

За словами Буркхардт, досвід роботи з афганськими переселенцями значно кращий у порівнянні з цією категорією українців, адже багато з них прагнуть інтегруватися, вивчають німецьку мову, працюють і беруть на себе відповідальність.

“Статус S міг би взяти з них приклад”, – додала Буркхардт.

Міжнародний фонд “Відродження” закликає скасувати закон про підпорядкування НАБУ та САП генеральному прокурору та повернути незалежність антикорупційним органам.

Китайський виробник колекційних іграшок Pop Mart, перевищив ринкову вартість російського “Газпрому”.

Цьогоріч Україну на Венеційському кінофестивалі представить фільм продюсера Олександра Роднянського та кінокритика Андрія Алферова. Увагу привертає назва стрічки, яка подана російською мовою.

Уночі 23 липня російські окупаційні війська атакували один з об’єктів АТ “Сумиобленерго”.

Республіканці у Палаті представників пропонують перейменувати Оперний театр Центру Кеннеді на честь Меланії Трамп – чинної першої леді США.