У Великій Британії друга група українських військових завершила навчання на САУ AS90: фото

Джерело: Міноборони Великої Британії

Українські захисники продовжують проходити навчання у європейських країнах. Друга група артилеристів освоїла гаубицю AS90 у Великій Британії.

Як розповіли у відомстві, українські армійці успішно завершили навчання на 155-мм самохідній артилерійській установці AS90.

“Програма є частиною незмінного зобов’язання Великої Британії підтримувати Україну в її боротьбі проти Росії”, – йдеться у дописі.

Фото: Міноборони Великої Британії

Фото: Міноборони Великої Британії

Фото: Міноборони Великої Британії

ДОВІДКОВО. AS90 – це самохідна артилерійська установка британського виробництва, здатна вражати цілі на відстані до 25 та 30 кілометрів.

Протягом дня, 19 липня, армія РФ здійснила 16 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 59 вибухів. 

Міністерство закордонних справ Німеччини заявило в п’ятницю, 19 липня, що громадянина Німеччини в Білорусі засудили до смертної кари і Берлін інтенсивно спілкується з владою в Мінську щодо його долі.

Станом на 22:00 в п’ятницю, 19 липня, від початку цієї доби по всій лінії фронту відбулося 101 бойове зіткнення. 

Сьогодні, 19 липня, відбувся замах на українську мовознавицю, політикиню, викладачку, доктора філологічних наук Ірину Фаріон….

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич повідомив, що внаслідок російського ракетного удару по Миколаєву вже відомо про 14 поранених, серед них четверо неповнолітніх.