У Японії чоловік заробляє $80 тисяч на рік, «нічого не роблячи» – CNBC
Джерело: CNBC
Житель Японії Шоджі Морімото заробляє 80 тисяч доларів на рік, займаючись тим, що сам називає “нічогонеробленням”.
Як розповіли у виданні, в 2018 році Морімото звільнили з роботи за відсутність ініціативи. Після цього він перетворив “нічогонероблення” на прибутковий бізнес, продаючи свій час і виступаючи як компаньйон для різних людей.
Зараз чоловікові 41 рік, і “нічогонероблення” є його основним джерелом доходу. Морімото надає послуги супроводу незнайомцям, які потребують компанії. Його клієнти просять підтримати їх на фініші марафону, бути на відеодзвінках або просто перебувати поруч на певній події. Одного разу його найняли, щоб замінити подругу на концерті. Основне завдання Морімото – слухати клієнтів.
Він мінімально бере участь у розмові, переважно киває і висловлює співчуття. За його словами, він отримує близько 1000 запитів на рік. Раніше його фіксована ставка становила від 10 до 30 тис. ієн (від $65-$195) за дво-тригодинну зустріч, що принесло йому близько $80 тис. минулого року.
Зараз він експериментує із системою оплати, дозволяючи клієнтам самим оцінювати його послуги. Цей експеримент повинен показати, наскільки потрібною та високооплачуваною виявиться його професія.
- Група з 11 прибиральників в Індії зібрали 3 долари на лотерейний білет і виграли 1,2 мільйона доларів у державну лотерею.
На одному з пляжів на заході Ірландії подружжя Кейт і Джон Гей натрапило на пляшку з посланням, яка пропливла майже 3 тисячі кілометрів через Атлантичний океан. У ній була записка від пари закоханих – Аніти Моран та Бреда Сквайрса – яку вони залишили ще у 2012 році після побачення на канадському острові Белл.
Останні події в Польщі, пов’язані з демонтажем українських символів та ігноруванням проявів ксенофобії, засвідчують тривожну тенденцію: польська держава не дає належної відповіді на зростання антиукраїнських настроїв. Про це пише польський журналіст і публіцист Міхал Ольшевський у своїй колонці для “Gazeta Wyborcza”.
У Держдумі Росії готуються до розгляду законопроєкту, який дозволить притягати до кримінальної відповідальності “іноагентів” після першого ж порушення закону – без попереднього адміністративного покарання. Про це повідомив спікер Держдуми В’ячеслав Володін у своєму Telegram-каналі.
Платформа McHire, яку McDonald’s використовує для прийому на роботу нових співробітників, виявилася вразливою до елементарного злому. Двоє незалежних дослідників кібербезпеки – Ієн Керролл і Сем Каррі – з’ясували, що до внутрішньої системи, яка обробляє заявки кандидатів, можна було увійти, просто ввівши логін і пароль “123456”.
Голова Центру протидії корупції Віталій Шабунін заявив, що президент Володимир Зеленський “робить перші, але впевнені кроки” до авторитарної моделі влади, заснованої на зловживанні повноваженнями та вибірковому переслідуванні опонентів.