Учасники гурту «Курган & Agregat» стали амбасадорами курсів з вивчення української мови
Джерело: КМДА
З першого квітня розпочинаються два курси української мови від руху “Єдині”. Амбасадорами квітневого курсу стали учасники хіп-хопгурту “Курган & Agregat” та актори, які виконали головні ролі у фільмі “Люксембург, Люксембург”, – Аміль і Раміль Насірови.

Фото: “Єдині”
Перший – базовий курс підтримки для початківців у переході на українську мову, а другий – складішний, глибокий граматичний курс.
Діячі підкреслюють, що не варто соромитись розмовляти українською мовою через те, що вимова може відрізнятися від літературної.
Тривалість кожного курсу – 28 днів, і приєднатися до них можна з будь-якої точки світу. Навчання абсолютно безоплатне, реєстрація доступна на вебсайті руху “Єдині”.
- 23 січня в Лондоні на базі Європейського банку реконструкції та розвитку запустили роботу Коаліції девайсів. Коаліція девайсів – це об’єднання організацій, бізнесу, урядів і меценатів, що забезпечує девайсами українських учнів і вчителів, які змушені провадити освітній процес онлайн.
- Україна отримала першу тисячу ноутбуків, планшетів і телефонів у межах кампанії “Laptops for Ukraine”.
- Україна отримала нову масштабну партію техніки від міжнародних партнерів, яку використають для підключення інтернету в укриттях та облаштування кабінетів інформатики в українських школах.
Президент Литви Гітанас Науседа заявив, що де-юре визнання російського контролю над Кримом може стати “бомбою уповільненої дії”.
У 2025 році Україна очікує понад 39 мільярдів доларів бюджетної підтримки. Надходження цих коштів підтверджено партнерами.
У Києві жінка танцювала на балконі житлового комплексу під російську музику в День жалоби за загиблими внаслідок російського нападу 24 квітня. Її притягнули до адміністративної відповідальності.
У застосунку “Армія+” запустили новий навчальний курс про фінансову грамотність для військових.
Уряд Китаю розглядає можливість призупинення дії 125% тарифу на деякі види американського імпорту, оскільки економічні витрати від торговельної війни “око за око” значно впливають на певні галузі промисловості.