Uklon припиняє працювати вночі під час комендантської години — компанія

Джерело: гендиректор компанії Сергій Гришков у Facebook

Гендиректор компанії Uklon Сергій Гришков оголосив, що їхній онлайн-сервіс виклику автомобілів припиняє свою роботу під час комендантської години вночі. Рішення починає діяти відсьогодні відповідно до вимог Патрульної поліції.

У повідомленні, опублікованому на Facebook, він пояснив, що звернення від правоохоронних органів компанія отримала 7 березня 2024 року. Uklon врахував цей запит, внісши технічні зміни до свого сервісу.

Гришков додав, що раніше водії Uklon самостійно вирішували, чи працювати вночі під час комендантської години, але тепер платформа автоматично обмежуватиме їхню роботу в цей період. У коментарях він підтвердив, що Uklon – єдиний сервіс, який працював цілодобово, зокрема послугами користувалися люди, в яких траплялись екстрені випадки.

«Для нас немає заробітку в комендантську годину, це менше ніж 2% замовлень від добової кількості, але ми є єдиною альтернативою для людей у разі термінової ситуації», – повідомляв керівник.

Скриншот Facebook

На фронті спостерігається дефіцит зенітних ракет малої дальності, що ускладнює протистоянню Збройних Сил України агресорам. Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський розповів про ситуацію на передовій та можливі шляхи розв’язання проблеми.

Невідомі покупці стали активно накопичувати судна, здатні перевозити скраплений природний газ (СПГ). Цих покупців пов’язують із РФ, тому, як наголосили ЗМІ, це свідчить про розширення “тіньового” флоту російських танкерів для перевезення газу.

Президент США Джо Байден не має наміру достроково скласти повноваження, попри рішення не брати участь у виборах 2024 року, повідомили у Білому домі.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 21 липня. Найгарячішою залишалася ситуація на Покровському напрямку, також ворог активний на Харківському і Куп’янському напрямках.

21 липня командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенант Олександр Павлюк повідомив про втрати російської армії за тиждень. Зокрема українські оборонці ліквідували 7620 росіян та знищили 1391 одиницю озброєння та військової техніки.