УЄФА скасувала рішення про допуск російських команд U17 до міжнародних змагань

Джерело: Associated Press

У Спілці європейських футбольних асоціацій (УЄФА) 10 жовтня повідомили, що Росію не буде допущено до участі у відбіркових іграх Чемпіонату Європи серед юнаків до 17 років.

УЄФА розглянула питання про включення Росії з молодіжних змагань після того, як 27 вересня заявили про допущення команд U-17 з Росії.

Таке рішення спровокувало суперечки у виконавчому комітеті УЄФА і 12 із 55 європейських федерацій-членів заявили, що їхні команди й надалі відмовлятимуться від ігор проти Росії.

Оцінивши, як російські молодіжні команди можуть бути реінтегровані, УЄФА після чергового засідання виконавчого комітету 10 жовтня заявила, що “пункт порядку денного було знято, оскільки не вдалося знайти технічне рішення, яке дозволило б російським командам грати”.

Заступник міністра фінансів США Воллі Адейемо в середу, 29 травня, відвідає Київ для переговорів з міністром фінансів України Сергієм Марченком та іншими урядовцями щодо майбутніх планів посилення санкцій проти Росії.

Станом на 11:00 в середу, 29 травня, на фронті вже відбулось 28 бойових зіткнень. Окупанти здійснили шість авіаударів із застосуванням десяти КАБів та 476 обстрілів позицій ЗСУ. 

Український режисер та військовий Олег Сенцов повідомив, що його новий фільм “Реал” вперше покажуть в рамках програми “Спеціальні покази” на 59-му Міжнародному кінофестивалі в Карлових Варах у Чехії.

Державне бюро розслідувань (ДБР) повідомило про викриття численних фактів катування ув’язнених у кількох регіонах України. Серед цього підозру в катуваннях висунули чотирьом службовцям Божковської виправної колонії №16 на Полтавщині.

Швеція надасть Україні військову допомогу в розмірі 13,3 мільярда шведських крон (1,3 мільярда доларів), що є найбільшим пакетом допомоги на сьогодні від цієї скандинавської країни.