Вперше за 20 років перенесли церемонію вручення «Еммі»

Джерело: Variety

Церемонію вручення телевізійної премії “Еммі-2023” було відкладено через страйки акторів та письменників у Голлівуді. Це сталося вперше після терактів 11 вересня 2001 року.

Як повідомляється, трансляцію вручення премії попередньо перенесено на 18 вересня цього року. Це стало першим випадком з моменту перенесення “Еммі” через теракти у США 11 вересня 22 роки тому.

Точна дата трансляції нині невідома, хоча телеканал Fox хотів випустити шоу в етер у січні 2024 року, тоді як Телевізійна академія наполягала на дату в листопаді.

“Оскільки страйки WGA та SAG-AFTRA тривають без очікуваного вирішення, навіть у листопаді може бути занадто рано для (трансляції – ред.) цьогорічної церемонії, тому січень тепер може бути безпечнішим варіантом”, – йдеться у повідомленні.

ДОВІДКОВО. Голлівудські актори разом зі сценаристами зупинили теле- та кіновиробництво в межах першого спільного страйку в індустрії за понад шість десятиліть після провалу переговорів із великими кіностудіями й стримінговими сервісами.

Страйк проводиться за участі профспілки SAG-AFTRA, що представляє понад 160 000 телевізійних і кіноакторів Голлівуду, та Американської гільдії сценаристів (WGA). Протестувальники вимагають, щоб кіностудії й стримінгові сервіси погодилися на більш справедливий розподіл прибутків і кращі умови праці.

Водночас вони хочуть гарантії, що штучний інтелект (ШІ) і створені комп’ютером “цифрові обличчя” та голоси не будуть використовуватися для заміни акторів.

  • У Netflix заявили про появу нової посади менеджера з продуктів платформи машинного навчання штучного інтелекту, за яку запропонували від $300 до $900 тисяч на рік. Заяву зробили на тлі того, як актори та сценаристи продовжують страйкувати з вимогою підняти заробітну плату до 3 500 доларів на день, тоді як багато акторів заробляють 200 доларів.

Внаслідок російської атаки по будівельному гіпермаркету “Епіцентр” в Харкові загинули чотири людини та ще 40 поранених.

Сили оборони Півдня надалі завдають вогневого ураження по місцях дислокації ворога, вогневих позиціях і тилах, знищуючи особовий склад та техніку окупантів.

Глава служби безпеки ФСБ РФ Олександр Бортников повідомив у п’ятницю, 24 травня, що Росія заарештувала понад 20 осіб у зв’язку з терактом у підмосковному ТЦ Crocus City Hall в березні, в результаті якого загинули понад 140 осіб.

Сьогодні, 25 травня, російські війська знову атакували центр Харкова.

Внаслідок російських авіаударів по будівельному гіпермаркету в Харкові кількість постраждалих зросла до 35.