Уряд затвердив порядок формування резерву освітян для роботи на деокупованих територіях

Джерело: Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

Кабінет міністрів затвердив порядок формування кадрового резерву освітян для роботи на деокупованих територіях України.

Пріоритетне право на призначення на посади у закладах освіти на деокупованих територіях серед осіб, зарахованих до резерву, мають:

  • особи зі статусом ветерана війни;
  •  внутрішньо переміщені особи;
  • особи, які займали цю посаду до окупації території, призупинення діяльності закладу освіти у зв’язку із веденням активних бойових дій, тимчасовою окупацією території;
  • особи, які повернулись із полону.

Кандидати мають звернутися до місцевого органу управління у сфері освіти: особисто або подати поштою чи електронною поштою анкету та копії необхідних документів про освіту.

У відомстві пояснили, що формування кадрового резерву дасть змогу заздалегідь планувати кадрове забезпечення закладів освіти на звільнених від ворога територіях.

“Дякую Міністерству освіти і науки за розроблення механізму формування кадрового резерву працівників освіти на деокупованих територіях. Це забезпечить відновлення освітнього процесу в цих регіонах, а також допоможе працевлаштуватися освітянам, які через воєнні дії втратили роботу”, – зазначила міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук.

У ДСНС повідомили, що 16 жовтня понад 40 рятувальників поповнили банк крові, котра наразі так потрібна нашим військовим.

17 жовтня президент Володимир Зеленський підписав закон “Про внесення змін до Митного кодексу щодо запровадження атестації посадових осіб митних органів” щодо “перезавантаження” митниці.

Громадянин Ірландії Роберт Діґан на псевдо Ірландець, загинув на полі бою 17 вересня, залишивши за собою спадщину хоробрості та вірності. Його побратими вшанували шлях від ірландського рейнджера до українського захисника.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про ситуацію на фронті станом на 22:00 17 жовтня. З початку доби загальна кількість бойових зіткнень вздовж всієї лінії фронту зросла до 191.

Виробничі потужності української дронової індустрії збільшилися у десять разів у 2024 році проти 2023 року. Про це повідомляє відомство з посиланням на дослідження дронової індустрії від Київської школи економіки та Brave1.