Південна Корея: КНДР могла надати Росії балістичні ракети малої дальності

Джерело: Yonhap

Північна Корея могла надати Росії балістичні ракети малої дальності та зенітні ракети на додаток до артилерійських снарядів для війни проти України, заявив військовий високопосадовець Південної Кореї.

Об’єднаний комітет начальників штабів (JCS) зробив таку оцінку на тлі занепокоєння щодо посилення військової співпраці між Пхеньяном і Москвою після саміту між лідером Північної Кореї Кім Чен Ином і президентом Росії Володимиром Путіним у вересні.

За оцінками військових, близько 2000 контейнерів з військовим обладнанням і боєприпасами було відправлено з північнокорейського порту Раджин до Владивостока на Далекому Сході РФ.

Передбачається, що такий об’єм здатний завантажити понад 200 000 снарядів 122-мм артилерії або понад 1 млн снарядів 152-мм.

Зазначається, що Північна Корея, можливо, також постачала інше озброєння до РФ, включаючи танкові боєприпаси, протитанкові керовані ракети, ракетні установки, гвинтівки, кулемети та, можливо, балістичні ракети малої дальності.

У розвідці акцентували, що у серпні-вересні північнокорейські судна ходили до Росії раз на тиждень, тоді як з жовтня їх почали помічати кожні три-чотири дні.

Раніше повідомлялося, що з серпня Північна Корея відправила понад 1 мільйон артилерійських снарядів для військової машини Путіна, заявив південнокорейський законодавець Ю Сан Бам.

З перших днів повномасштабного вторгнення тоді ще полк “Азов” – заступив на оборону міста Маріуполя….

У четверту суботу листопада Україна об’єднується в скорботі, вшановуючи пам’ять жертв Голодоморів — однієї з…

Жителі тимчасово окупованого Маріуполя скаржаться на умови життя і відсутність належної інфраструктури в місті. Окупаційна влада не змогла відновити систему, зруйновану під час блокади міста. Попри те, що офіційний опалювальний сезон у Маріуполі розпочався 1 листопада, багато будинків досі залишаються без тепла.

За словами колишнього Головнокомандувача ЗСУ, а нині посла України у Великій Британії, глибокі прориви на фронті зараз неможливі через технічно-еволюційний процес, який має завершитись до 2027 року.

Німеччина поставила Україні лише 6,5% обіцяних бронеавтомобілів MRAP (Mine Resistant Ambush Protected) з посиленим протимінним захистом.