У Міноборони закликали не поширювати дані про критичну інфраструктуру

Джерело: пресслужба Міноборони

У Міністерстві оборони закликали українців не поширювати інформацію щодо критичної інфраструктури, вкотре наголосивши, що ворог щоразу коригує свої удари.

Як пояснили у відомстві, для досягнення цілей російські війська активно шукають вразливі місця української системи ППО, аби спланувати маршрути в обхід. Зокрема моніторять інформацію у стрічках соцмереж та чатах, де українці самі ж, часто ненавмисно, діляться цінними даними.

Тож Міноборони закликали не ставати помічником ворога. Не поширювати інформацію про стан об’єктів життєзабезпечення населення або ж якою траєкторією рухається ракета під час повітряної тривоги. Оскільки це допомагає військовим РФ коригувати повітряні атаки.

Мовчання — ваш внесок у безпеку країни! – наголосили у повідомленні.

Раніше речник ПС ЗСУ Юрій Ігнат зауважив, що усі кадри з роботою ППО, що фільмують Повітряні сили, перед публікацією ретельно перевіряються. Водночас додав, що кожен відеоролик може стати джерелом інформації для росіян.

Зауважимо, на початку січня в ISW зреагували на чергову масовану атаку росіян по Україні. Фахівці вважають, що окупанти намагатимуться адаптуватись до можливостей української ППО.

З перших днів повномасштабного вторгнення тоді ще полк “Азов” – заступив на оборону міста Маріуполя….

У четверту суботу листопада Україна об’єднується в скорботі, вшановуючи пам’ять жертв Голодоморів — однієї з…

Жителі тимчасово окупованого Маріуполя скаржаться на умови життя і відсутність належної інфраструктури в місті. Окупаційна влада не змогла відновити систему, зруйновану під час блокади міста. Попри те, що офіційний опалювальний сезон у Маріуполі розпочався 1 листопада, багато будинків досі залишаються без тепла.

За словами колишнього Головнокомандувача ЗСУ, а нині посла України у Великій Британії, глибокі прориви на фронті зараз неможливі через технічно-еволюційний процес, який має завершитись до 2027 року.

Німеччина поставила Україні лише 6,5% обіцяних бронеавтомобілів MRAP (Mine Resistant Ambush Protected) з посиленим протимінним захистом.