Активи проросійського колаборанта Сальдо та його родини передали державі

Джерело: Міністерство економіки України

Рішенням суду, основні активи проросійського колаборанта Володимира Сальдо та майно його колишньої дружини та доньки конфіскували на користь держави, а саме передали Фонду державного майна України.

“Майно і активи зрадника Володимира Сальдо, а також його найближчих родичів, передано в дохід держави. Тепер Фонд держмайна має забезпечити проведення державної реєстрації прав власності цих активів, а згодом – приватизацію або передачу в оренду цього майна. Кошти від продажу або їх оренди мають поповнити державний бюджет України”, – зазначила Юлія Свириденко, міністр економіки України.

Зокрема вилучено три земельні ділянки, готель у Херсоні, апартаменти в Ялті, два паркомісця в Ореанді (Ялта), дві будівлі в Херсоні, три квартири (в Ореанді, Одесі та Херсоні), автомобіль Volvo XC90 2020 року випуску, 99,86% акцій ПрАТ “Каштан” та 30% акцій ПрАТ “Дельта Сервіс” (оформлені на колишню дружину Сальдо), 55,56% акцій ТОВ “Бебко-Авто” та 40% акцій ТОВ “Конка” (записані на доньку).

Громадянин Ірландії Роберт Діґан на псевдо Ірландець, загинув на полі бою 17 вересня, залишивши за собою спадщину хоробрості та вірності. Його побратими вшанували шлях від ірландського рейнджера до українського захисника.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про ситуацію на фронті станом на 22:00 17 жовтня. З початку доби загальна кількість бойових зіткнень вздовж всієї лінії фронту зросла до 191.

Виробничі потужності української дронової індустрії збільшилися у десять разів у 2024 році проти 2023 року. Про це повідомляє відомство з посиланням на дослідження дронової індустрії від Київської школи економіки та Brave1.

У вересні російська армія щоденно втрачала на полі бою в Україні у середньому по 1271 особі вбитими та пораненими. Відповідні дані оприлюднив високопосадовець Північноатлантичного альянсу на брифінгу в Брюсселі в кулуарах засідання міністрів оборони 17 жовтня. 

Надлишок нафти на світовому ринку штовхає її ціну вниз, а разом з нею нижче встановленого порогу у $60 за барель опустилася і вартість російського сорту.