Директорку інституту гендерних досліджень звинуватили у мізогінії на адресу ведучої

Джерело: Марфа Скорик у коментарі на сторінці Богдан Логвиненка/Facebook

Директорку Київського інституту гендерних досліджень Марфу Скорик звинуватили у мізогінії на адресу української ведучої ютюб-каналу Ukraїner Q.

На ютуб-каналі вийшло інтерв’ю з директором фонду “Повернись живим” Тарасом Чмутом, у ролі інтерв’юерки була ведуча каналу Юлія Тимошенко.

Засновник проєкту Ukraїner Богдан Логвиненко опублікував це інтерв’ю на своїй сторінці у Фейсбуці. Відтак, у коментарях під його репостом директорка Київського інституту гендерних досліджень Марфа Скорик написала:

“Для того, щоб працювати аналітиком, потрібно мати освіту. Інакше, буде генеруватися оте все, що ми чуємо в цьому сповненому безсилля інтерв’ю. Окремо доставляє красівуля зі своїми питаннячками, задані нєжним голосюлькою. Вона тут так до речі, як..”.

Користувачі соцмережі обурилися подібним мізогінними висловлюванням директорки інституту гендерних досліджень на адресу ведучої й написали власну думку під її коментарем:

Скриншот

Скриншот

Скриншот

У відповідь на обурення суспільства її висловлюваннями Марфа Скорик написала:

“Крім використання слова мізогінія в якості лайки, про гендерні дослідження потрібно знати щось іще. А так, якщо цікаво – то користайтеся, цитуйте. А зводити жінок до ролі щебетливої пташульки – це не те, чого б ми хотіли, й точно не те, за що боролися отак важко і довго”.

Згодом на своїй сторінці у Фейсбуці Марфа Скорик відповіла на публікацію видання “Детектор медіа” про цей інцидент й написала:

“Моя маленька хвилинка слави. Негативної, щоправда, але вже байдуже. Оці системні профанації політики гендерної рівності, які ми спостерігаємо останні три роки, оце засилля некомпетентних красівуль та жорсткий ейджизм у політичному, медійному та іншому представництві – вони мають дійти свого кінця. До дна вже близько”.

Скриншот

Букви звернулися до Марфи Скорик по коментар. 

20 травня, постійний представник США в ООН Роберт Вуд заявив, що Сполучені Штати постачатимуть Україні необхідну для захисту зброю, допоки Росія не виведе війська.

Станом на вечір 20 травня російські війська продовжують активні наступальні та штурмові дії на Куп’янському, Курахівському, Краматорському та Покровському напрямках. На деяких також з високою інтенсивністю діє ворожа авіація. Росіяни скинули 15 КАБів та застосували близько трьох десятків некерованих авіаційних ракет.

Військовий оглядач німецького видання Юліан Рьопке назвав серед можливих причин аварії гелікоптера іранського президента Ібрагім Раїсі, непридатність машини до польоту у складних метеоумовах.

Протягом наступної доби, 21 травня, по всій території України діятимуть графіки відключення електропостачання для промислових та побутових споживачів.

Загибель президента Ірану Ібрагіма Раїсі та міністра закордонних справ внаслідок аварії гелікоптера в гірській провінції Східний Азербайджан, ймовірно, позначиться на всьому Близькому Сході, де вплив Тегерану поширюється широко і глибоко.