Фонд Делла Лоя Хансена збудує на Київщині реабілітаційний шпиталь для військовослужбовців

Джерело: пресслужба Київської ОВА

Фонд американського благодійника Делла Лоя Хансена та Київська обласна державна адміністрація розпочали спільну роботу з розробки концепції створення сучасного реабілітаційного госпіталю для військовослужбовців та цивільних осіб.

З наступного тижня розпочнемо детальний аналіз всієї документації. До роботи залучаємо міжнародну коаліцію архітекторів та інженерів медичних будівель. Заклад стане стандартом для майбутніх реабілітаційних центрів як в Україні, так і в інших країнах світу, які постраждали від війни, – зазначив голова КОДА Руслан Кравченко.

Зауважується, що проєкт потребує чималих інвестицій. Тому для його реалізації необхідне залучення кола благодійників, урядових, неурядових організацій під керівництвом Фонду “Місія Хансена в Україні”.

Цей сучасний центр задовольнить як фізичні, так і психологічні потреби військовослужбовців та цивільних.

Ще один проєкт, який планується реалізувати на Київщині – повернення до якісного навчання 10 тис. школярів.

Раніше ми повідомили, що у Рівному на базі обласного шпиталю ветеранів війни нині зводять новий лікувально-реабілітаційний корпус. Зауважується, що станом на сьогодні це основний медичний заклад в Україні, де проводять невідкладну реабілітацію військовослужбовців ЗСУ після важких черепно-мозкових і спінальних травм.

Також нещодавно Міністерство оборони України та всеукраїнський проєкт RECOVERY домовилися про співпрацю, в межах якої запланована реконструкція найбільшого реабілітаційного центру для військовослужбовців в одній з областей України.

Також зауважимо, що в Україні мають намір створити шість реабілітаційних центрів для військовослужбовців, один – з метою реінтеграції осіб, котрих звільнили з російського полону, решту – для надання допомоги військовослужбовцям та їхнім сім’ям.

Російські війська обстріляли Краматорськ на Донеччині, в результаті чого троє людей отримали поранення.

Євросоюз планує заборонити імпорт російського первинного алюмінію у межах 16-го пакету санкцій проти Росії. Очікується, що нові санкції Єврокомісія прийме у лютому.

Учасники Контактної групи з підтримки оборони України домовилися зустрітися наступного разу в Брюсселі за тиждень до Мюнхенської безпекової конференції, запланованої на 14-16 лютого, повідомив міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про ситуацію на фронті станом на 22:00 14 січня. Загалом, від початку цієї доби відбулося 158 бойових зіткнень.

14 січня у вечірньому відеозверненні президент Володимир Зеленський прокоментував випадки переведення авіатехніків та обслуговуючого персоналу Повітряних сил до піхоти. Глава держави запевнив, що заборонив зменшувати кількість фахівців, потрібних підрозділам ПС.