«Гроші на ЗСУ»: в Одесі знову пройшов мітинг проти тендерів на реконструкції будівель суду та театру
Джерело: голова одеського благодійного фонду “Корпорація монстрів” Катерина Ножевнікова
Учора, 9 вересня, в Одесі біля мерії мітингувальники вийшли на акцію протесту проти тендерів на реконструкцію будівель суду та театру. Вони вимагають, щоб ці гроші були спрямовані на забезпечення військових ЗСУ.
“На мій погляд, перша світлина і є саме про наш одеський протест. Діти малюють біля мерії слова “гроші на ЗСУ”. Це неймовірно зворушливо, чесно і саме про те, за що Одеса вийшла і саме про те ЯК Одеса вийшла. Припинить безглузді тендери. Припинить це мародерство на крові. Згадайте що ви люди”, – написала Ножевнікова.
За її словами, були також і спроби провокацій.
“Все закінчилось мирно, але це черговий раз нагадало мені про те, що у деяких представників влади методи спілкування з людьми та вирішення проблемних питань суспільства далі рівня “разборок на стрілках” так і не зросло і методи впливання іноді дуже низькі”, – зауважила вона.
При цьому голова благодійного фонду попередила, що протести відбудуться знову, якщо “від уряду не буде жодної реакції”.
“Тому хочеться попередити всіх, хто вийде наступної суботи (а якщо не буде ніякої реакції в цілому, чи не будуть відмінені тендери по “судах та ялинках” то нам знов треба буде виходити) благаю вас не вестися на жодні політичні заклики, не спілкуватися з людьми, які кричать та намагаються розшатувати, не намагайтеся вступати в перепалки. Наша краща зброя це правда, бажання припинити цей повний фінансовий безлад в країні”, – наголосила вона.
Ножевнікова додала, що організатором одеського мітингу є “приємний молодий хлопець, який продає каву біля мерії.”
- В Одесі оголосили тендер на ремонт Київського райсуду за 106 мільйонів гривень. Своєю чергою, 28 серпня містяни вийшли на протест із закликами скерувати ці кошти на Збройні сили України. Того ж дня місцеві депутати підвищили вартість робіт до 112 млн грн.
Розвідка США з’ясувала, що пропозиція направити північнокорейських військових для участі у бойових діях проти України надійшла від Пхеньяну, а не від Москви.
Коли в інформаційному просторі з’являється згадка про “безвісти зниклих” – нерідко у суспільства це асоціюється…
Глава МЗС Чехії Ян Ліпавський, критикуючи поїздку прем’єра Словаччини Роберта Фіцо до президента РФ Володимира Путіна, наголосив, що раніше саме Чехія вирішила відмовитися від постачань російського газу.
Схоже, що до кінця 2024 року Росії вдалося досягти темпів виробництва до 2000 Shahed-136 на місяць. Такі висновки можна зробити, аналізуючи фото уламків дрона з номером “Ы 11934”, збитого під час атаки на Харків 21 грудня.
За словами керівника Центру протидії дезінформації, офіцера Сил оборони України Андрія Коваленка, 60% артилерійських і мінометних снарядів, які РФ використовує в Україні, нині надходять з Пхеньяна.