«Квартал 95» «відхрестився» від Руслана Ханумака після того, як він виїхав з України

Джерело: заява “Кварталу 95”

Студія “Кварталу 95” після новини про те, що український ведучий та актор Руслан Ханумак під час війни виїхав з України до США, “відхрестилася” від нього.

Ханумак був актором, сценаристом та режисером студії “Кварталу”, однак в компанії заявили, що він “ніколи не був штатним працівником”.

“Студія раніше співпрацювала з Русланом як зі сценаристом, режисером та актором тільки на умовах договорів замовлення. З 2021 року Студія “Квартал 95” не має з Русланом Ханумаком ніяких цивільно-правових та трудових відносин”, – йдеться в заяві.

У “Кварталі” також додали, що всі актори студії знаходяться в Україні.

Що передувало?

Український ведучий та актор “Кварталу 95” Руслан Ханумак під час війни виїхав з України до США.

Ведучий опублікував на своїй сторінці в Instagram відео зустрічі з 6-річним сином. У підписі до ролика він розповів, що давно чекав цього моменту і, передбачаючи майбутню хвилю критики, заявив, що не боїться за власну репутацію.

“Багато місяців я тебе не бачив. Щодня я переживав цей момент. Щоночі я візуалізував ці кадри. Підняти тебе над собою. Всупереч репутації. Всупереч роботі. Попри все, я на тебе дивлюся зараз не через екран. Жодний клімат та пальми, освіта та умови життя, і навіть виховання та любов мами не замінять дитинство без батька. Нехай я буду в очах багатьох зрадником, але мій син ростиме з татком. Ми знову разом”, – написав Ханумак.

Про те, як йому вдалося перетнути кордон, актор не розповів.

15 липня президент Володимир Зеленський підписав указ щодо внесення змін до складу Ставки Верховного Головнокомандувача.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 15 липня. З початку доби відбулося 110 бойових зіткнень.

Розгортання американських ракет середньої дальності на території Німеччини – це відповідь на вихід Москви з договору про ліквідацію ракет середньої та малої дальності, заявив офіційний представник уряду ФРН Штеффен Гебештрайт.

Кабінет Міністрів України виділяє 1,65 мільярда гривень на закупівлю сучасного обладнання для оновленого шкільного курсу “Захист України”, повідомив міністр з цифрової трансформації Михайло Федоров.

США та союзники пообіцяли винищувачі американського виробництва F-16 понад рік тому. Однак, офіційні особи НАТО посилаються на невелику кількість англомовних пілотів.