На Донеччині планують облаштувати наземні бетонні укриття біля відділень «ПриватБанку»

Джерело: Мінреінтеграції

У Донецькій області планують облаштувати наземні бетонні укриття біля відділень “ПриватБанку”.

Відтак, це дасть змогу клієнтам отримувати банківські послуги під час повітряних тривог. Наразі здійснюється аналіз та оцінка такої можливості.

Про готовність взяти участь у цьому процесі заявили представники АТ “ПриватБанк” і Донецької ОВА під час засідання Координаційного штабу з питань деокупованих територій під головуванням віцепрем’єр-міністерки Ірини Верещук.

На території Східного регіонального управління “ПриватБанку” вже збільшено кількість банкоматів до 98. Також встановлені додаткові термінали самообслуговування.

Завдяки цьому клієнти можуть без допомоги працівників поповнити картку чи мобільний телефон, оплатити послуги, продати валюту, погасити кредит, перевірити баланс та здійснити багато інших операцій.

Також “ПриватБанком” вивчається можливість створення мобільних відділень на базі броньованих автомобілів зі спеціальним обладнанням. Для того, щоб банківські послуги могли отримувати мешканці прифронтових регіонів.

“Цей процес необхідний не лише Донецькій області, а й усім прифронтовим територіям. Під час повітряних тривог і клієнти, і працівники банку мають бути в безпеці. Тому варто якомога оперативніше вирішити це питання”, – наголосила Ірина Верещук.

15 липня президент Володимир Зеленський підписав указ щодо внесення змін до складу Ставки Верховного Головнокомандувача.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 15 липня. З початку доби відбулося 110 бойових зіткнень.

Розгортання американських ракет середньої дальності на території Німеччини – це відповідь на вихід Москви з договору про ліквідацію ракет середньої та малої дальності, заявив офіційний представник уряду ФРН Штеффен Гебештрайт.

Кабінет Міністрів України виділяє 1,65 мільярда гривень на закупівлю сучасного обладнання для оновленого шкільного курсу “Захист України”, повідомив міністр з цифрової трансформації Михайло Федоров.

США та союзники пообіцяли винищувачі американського виробництва F-16 понад рік тому. Однак, офіційні особи НАТО посилаються на невелику кількість англомовних пілотів.