Окупанти завдали ракетного удару по Києву: є руйнування та десятки постраждалих

Джерело: КМВА та Повітряні сили ЗСУ
Вночі 13 грудня російські окупаційні війська атакували Київ десятьма балістичними ракетами. Є руйнування та постраждалі.
За даними ПС ЗСУ рівно о 3 годині ночі ворог випустив по столиці 10 балістичних ракет (тип уточнюється).
Усі 10 ракет били збиті, однак є руйнування та постраждалі внаслідок падіння уламків.
Зокрема за останніми даними КМВА у різних районах столиці зафіксовано такі наслідки:
Голосіївський район:
- падіння уламків на проїжджу частину дороги без послідуючого горіння.
Дарницький район:
- загорання приватного будинку на площі 400 м2.
Деснянський район:
- загорання на 7 поверсі 9-ти поверхового житлового будинку та 8 авто у дворі будинку.
Проведена евакуація мешканців. Врятовано 17 людей, з них 7 дітей. На місці працює Червоний Хрест, залучено автобус Київпастрансу для обігріву людей, надається допомога психологічною службою. Постраждалим надана медична допомога.
- ще на двох інших локаціях району, на відкритій території були виявлені палаючі уламки ракет.
Дніпровський район:
- вибуховою хвилею вибило вікна в двох житлових будинках.
- загорання приватного житлового будинку на площі 2 м2.
- падіння уламків ракети ще на 3 приватні житлові будинки без загорання. Сталося часткове руйнування будинків та допоміжних споруд.
- падіння уламків ракети на проїжджу частину, пошкодження водопровідної мережі — аварійні бригади працюють на місці.
Інформації щодо загиблих немає.
Станом на 6 годину ранку зафіксовано 51 постраждала особа, з них 6 дітей. Найстаршій – 80 років, наймолодшій – 5 рочків. Усім надана медична допомога.
- У ніч на 12 грудня російські військові атакували Україну дронами. В Одеській області внаслідок атаки є пошкодження адмінбудівель та спортивної установи.
У Генеральному штабі ЗСУ поінформували оперативну ситуацію на фронті станом на 16:00 15 липня. Від початку доби на фронті відбулося 110 бойових зіткнень.
У вівторок, 15 липня, Верховна рада ратифікувала Угоду між Україною та Радою Європи про створення Спеціального трибуналу щодо злочину агресії проти України.
У статті видання The Atlantic йдеться, що президент Дональд Трамп нарешті починає демонструвати жорсткіший підхід до Володимира Путіна, хоч поки що це стосується лише певних аспектів.
Голова європейської дипломатії Кая Каллас привітала тверду позицію президента США Дональда Трампа щодо Росії, втім, розкритикувала ультиматум у 50 днів, оскільки росіяни продовжують неспровоковане вторгнення. Вона також закликала США підкріпити санкції військовою підтримкою України.
Ввечері 14 липня президент Володимир Зеленський провів розмову з главою Білого дому Дональдом Трампом. Сторони зокремо обговорили зміцнення українських позицій для досягнення миру.