Партизани оприлюднили локацію ще однієї системи «Панцир-С1» у Криму

Джерело: АТЕШ

Партизанський рух “АТЕШ” розвідав місце розташування російського ракетно-гарматного комплексу “Панцир-С1”, котрий, ймовірно, прикриває ключові об’єкти у тимчасово окупованому Севастополі.

Зауважується, що партизани провели розвідку Камишевої та Козачої бухти, під час якої виявили точки спостереження та вогневі позиції для боротьби з БПЛА. Також поблизу школи водолазів Чорноморського флоту РФ виявлено систему ППО Панцир-С1.

Серед об’єктів, котрі захищає дана система ППО, перебуває: нафтобаза, режимний об’єкт Міноборони РФ для тренування бойових дельфінів, школа водолазів, тренувальна база, склади з боєприпасами та логістичні склади 810-ї бригади морської піхоти, а також танковий полігон та аеродром.

Аналізуючи важливість цих об’єктів, АТЕШ зробили висновки про стратегічне значення таких систем протиповітряної оборони.

У повідомленні наголосили, що виявлення та виведення їх з ладу можуть істотно змінити перебіг військових операцій.

Зауважимо, Сили оборони України 2 серпня завдали ударів по зенітному ракетному комплексу С-400 та підводному човну в окупованому Криму.

Також повідомляли, що Україна скорочує кількість “головних” російських С-400, оскільки сили Києва все частіше націлюються на дорогі московські системи ППО великої дальності в Криму.

14 вересня один із підрозділів Військово-Морських Сил в складі Сил оборони півдня України влучно знищив російський зенітно-ракетний комплекс С-400.

Раніше стало відомо, що українські війська застосували британські далекобійні ракети для масштабного удару по Чорноморському флоту Росії у тимчасово окупованому Криму.

Довідка. Панцирь-С1 — російський самохідний зенітний ракетно-гарматний комплекс (ЗРГК) наземного базування.

Призначений для ближнього прикриття цивільних і військових об’єктів (у тому числі комплексів ППО великої дальності) від усіх сучасних і перспективних засобів повітряного нападу. Також може здійснювати захист об’єкта від наземних і надводних загроз.

Комплекс створено 1994 року і вперше продемонстровано на МАКС-1995. Відтоді комплекс істотно модернізували, остання відома модифікація демонструвалася на МАКС-2007. 16 листопада 2012 розпорядженням голови уряду РФ Д. А. Медведєва ЗРГК Панцирь-С1 прийнято на озброєння російської армії.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 8 лютого. Загалом, від початку доби відбулося 125 бойових зіткнень.

Сьогодні, 7 лютого, президент України Володимир Зеленський заявив, що військові з КНДР знову беруть участь у бойових діях на Курщині.

Данія посилить заходи безпеки для танкерів, котрі можуть становити небезпеку для довкілля, мореплавання та моряків, мовиться у заяві морського управління королівства. Відповідне рішення ухвалили у відповідь на “активність старих суден, які перевозять нафту через данські протоки”.

Росія проводить приховані маневри з міжконтинентальними балістичними ракетами “Ярс” у Поволзькому регіоні.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 6 лютого.  Від початку цієї доби відбулося 89 бойових зіткнень.