Рішенням МОК Ольга Харлан отримала автоматичну кваліфікацію на Олімпіаду-2024

Повідомляє Вадим Гутцайт у Facebook

Міжнародний олімпійський комітет (МОК) надав українській фехтувальниці Ользі Харлан ліцензію на Олімпійські ігри, які відбудуться 2024 року в Парижі.

Президент Національного олімпійського комітету (НОК) України Вадим Гутцайт заявив, що рішенням МОК Харлан кваліфікована до участі в Олімпіаді.

“Попри весь хейт, який я особисто та моя команда пережили за ці 24 години, наполегливо працюючи заради українських атлетів і не реагуючи на нього, вже є перший результат”, – написав Гутцайт.

Він додав, що комітет працює над тим, щоб не допустити більше таких ситуацій.

“Триває робота зі зняття “чорної картки” для подальших змагань Ольги та недопущення аналогічних ситуацій в інших видах спорту”.

В центрі Лондона мав відбутися захід, присвячений тому, як світ може адаптуватися до екстремальної спеки. Його скасували через різке підвищення температури.

Україні вдалося звільнити ще сімох цивільних громадян, яких Росія роками незаконно утримувала у неволі.

У Сумах знову зросла кількість поранених унаслідок ранкової атаки РФ по місту 27 червня.

Виконавчий комітет Міжнародної федерації важкої атлетики (IWF) дозволив спортсменам всіх вікових груп з Росії та Білорусі брати участь у змаганнях.

Уночі 27 червня Україна втратила винищувач МіГ-29. Пілот встиг катапультуватись.