Росіяни атакували цивільне судно під прапором Ліберії ракетою Х-31П – Сили оборони півдня

Джерело: Сили оборони Півдня

8 листопада, продовжуючи терор цивільного судноплавства, російські війська вдарили протирадіолокаційною ракетою Х-31П в напрямку одного з портів Одещини із літаків тактичної авіації в Чорному морі.

Зазначається, що ворожа ракета влучила у надбудову цивільного судна під прапором Ліберії в момент його заходу в порт.

Трьох членів екіпажу – громадян Філіппін – поранено, одного з них ушпиталено. Лоцман загинув, ще один працівник порту зазнав поранення, – повідомили у пресслужбі.

Джерело: Сили оборони Півдня

У Силах оборони наголосили, що сьогодні РФ вкотре підтвердила статус країни-терористки міжнародного масштабу.

Нагадаємо, у липні в межах “Чорноморської зернової ініціативи” Україна доправила до Ефіопії майже 300 тисяч тонн продовольства і ще 90 тисяч тонн зерна – в межах гуманітарної ініціативи Grain from Ukraine.

Окрім цього, 17 жовтня в адміністрації порту Констанца повідомили, що Україна відвантажила вже 10,5 мільйона метричних тонн зерна через румунський чорноморський порт.

29 жовтня пані посол США в Україні Бріджит Брінк повідомила, що станом на сьогодні через Чорноморський гуманітарний коридор вже пройшло 53 судна з українським зерном.

У Генеральному штабі поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 16:00 11 квітня. Від початку цієї доби відбулося 75 бойових зіткнень.

10 квітня лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко повідомив, що НБУ розпочав перевірку діяльності Фонду Порошенка, благодійного фонду Roshen та громадської організації “Справа Громад”. Як він зазначив, “підстави для цього — надумані, а питання — абсурдні”.

Принц Гаррі, герцог Сассекський 4 квітня здійснив несподіваний візит до України та відвідав поранених оборонців у львівській клініці Superhumans Centre. Герцог Сассекський приїхав спільно з чотирма ветеранами. Поїздку тримали в таємниці до виїзду з території України.

Пані посол США в Україні Бріджит Брінк залишає свою посаду. Інформацію офіційно підтвердила речниця Держдепартаменту Таммі Брюс.

З 31 країни, котрі беруть участь в обговоренні гарантування безпеки України після завершення бойових дій, половина вже заявила про готовність відправити в Україну свої війська. Проблема полягає в тому, що європейські країни досі не отримали згоди США на підтримку миротворчої місії, що заважає остаточно сформувати так звану “коаліцію охочих”.