Столтенберг «впевнений», що США продовжуватимуть підтримувати Україну

Джерело: The Guardian

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг “впевнений”, що США продовжуватимуть постачання зброї в Україну, попри політичну блокаду у Вашингтоні.

“Я впевнений, що Сполучені Штати продовжуватимуть надавати підтримку, тому що це в інтересах безпеки Сполучених Штатів, і це також відповідає тому, про що ми домовилися”, – сказав Столтенберг.

Він виступає перед пресою напередодні дводенної ради міністрів закордонних справ у Брюсселі в Бельгії.

“Я закликаю союзників також віддано продовжувати надання підтримки”, – сказав Столтенберг, згадавши про 10 мільярдів євро, які нещодавно пообіцяли виділити Німеччина та Нідерланди.

Він також прокоментував ситуацію на фронті та зазначив, що “хоча лінія фронту не так сильно просунулася, українці змогли завдати великих втрат російським військам”.

Верховний представник Євросоюзу із закордонних справ та безпекової політики Жозеп Боррель зауважив, що результат війни РФ проти України може вирішитися в найближчі місяці. Проте, Україна потребує ще більшої збройової підтримки ЄС. Він закликав країни-члени збільшити та прискорити допомогу Україні.

Станом на 26 лютого Сили оборони півдня продовжують системну контрбатарейну боротьбу. На лівому березі Дніпра, попри постійні бойові втрати та відсутність успіхів, ворог не полишає намірів вибити наші підрозділи із зайнятих позицій.

У 2023 році на виробництво контенту для двох телемарафонів – “Єдині новини” та FreeДом – витратили 842,2 млн грн. Кошти витратили Мультимедійна платформа іномовлення України та “Парламентський телеканал “Рада””, які належать до сфери впливу Міністерства культури та інформаційної політики.

26 лютого прем’єр Болгарії Николай Денков прибув з офіційним візитом до Києва.

На міжнародному “саміті миру”, запланованому у Швейцарії на рівні керівників держав, очікується участь понад 160 країн, проте на сьогодні Російська Федерація не отримала запрошення.