У Польщі за підозрою в шпигунстві затримали білоруску

Джерело: Sky News

У Польщі затримали білоруску за підозрою в шпигунстві та наданні білоруським спецслужбам інформації.

“20 грудня 2023 року співробітники Агентства внутрішньої безпеки затримали громадянина Республіки Білорусь за підозрою в шпигунстві на користь білоруської спецслужби – Комітету державної безпеки Республіки Білорусь”, – йдеться в повідомленні польської влади.

Агентство внутрішньої безпеки заявило, що вона надала КДБ Білорусі “інформацію про членів білоруської діаспори”. 

“Протягом кількох місяців білоруска надавала згаданій службі інформацію про представників білоруської діаспори… а також організації, що об’єднують білорусів і поляків білоруської національності”, – йдеться в повідомлені.

Жінці пред’явили обвинувачення та помістили у СІЗО на три місяці.

Протягом дня, 19 липня, армія РФ здійснила 16 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 59 вибухів. 

Міністерство закордонних справ Німеччини заявило в п’ятницю, 19 липня, що громадянина Німеччини в Білорусі засудили до смертної кари і Берлін інтенсивно спілкується з владою в Мінську щодо його долі.

Станом на 22:00 в п’ятницю, 19 липня, від початку цієї доби по всій лінії фронту відбулося 101 бойове зіткнення. 

Сьогодні, 19 липня, відбувся замах на українську мовознавицю, політикиню, викладачку, доктора філологічних наук Ірину Фаріон….

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич повідомив, що внаслідок російського ракетного удару по Миколаєву вже відомо про 14 поранених, серед них четверо неповнолітніх.