У США планують подвоїти виробництво 155-мм снарядів

Джерело: Defense Zone

5 лютого начальник відділу закупівель Пентагону Даг Буш повідомив, що нині армія США має намір подвоїти виробництво 155-мм артилерійських снарядів, що використовують ЗСУ, до жовтня 2024 року.

У США мають на меті подвоїти виробництво ключових боєприпасів, які використовуються на фронті в Україні, вже до жовтня.

Виробництво 155-мм артилерійських снарядів у США має зрости з 28 000 до 37 000 у квітні та приблизно до 60 000 у жовтні 2024 року.

Після чого армія США сподівається швидко збільшити виробництво у 2025 році з трохи менше ніж 75 000 снарядів у квітні до 100 000 у жовтні.

Зауважується, що заплановане збільшення частково пов’язане з новою фабрикою, яку зводять в Техасі, що матиме “абсолютно новий спосіб виготовлення корпусу, використовуючи абсолютно нові технології, які ми ніколи раніше не використовували”.

У США вже різко збільшили виробництво 155-мм снарядів після повномасштабного вторгнення Росії в Україну в лютому 2022 року. Так, місячні темпи виробництва зросли з 14 000 до 28 000 до жовтня 2023 року.

Інвестиції у виробництво 155-мм снарядів допоможуть підвищити здатність США створювати снаряди інших калібрів. За словами Буша, завдяки інвестиціям, пов’язаним з Україною, США зрештою отримають “набагато здоровішу” промислову базу для всіх типів звичайних боєприпасів.

1 серпня 2023 року оприлюднили інформацію про те, що США уклали угоди з Болгарією та Південною Кореєю з метою збільшення постачання 155-мм боєприпасів для України.

Раніше ми повідомляли, що з початку повномасштабного російського вторгнення у 2022 році Україна отримала більш як $230 млрд загальної допомоги. На ЄС та США спільно припадає майже 70% загального обсягу допомоги.

Зауважимо, Білий дім 20 жовтня 2023 року запросив у Конгресу майже 106 мільярдів доларів для фінансування безпеки України та Ізраїлю. Байден попросив для України 61,4 мільярда доларів, близько половини з яких планують витратити в США на поповнення запасів озброєння, виснажених попередньою підтримкою Києва.

Понад 30 знаменитостей знялися у відеоролику, в якому висловлювали підтримку Україні в другу річницю повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Протягом дня, 24 лютого, російські загарбники здійснили 20 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 197 вибухів. 

Генеральний директор Міжнародної ради аеропортів Європи (ACI EUROPE) Олів’є Янковець в інтерв’ю “Інтерфакс-Україна” наголосив, що без повноцінно функціональних аеропортів “ми не бачимо можливості відновлення України”.

В суботу, 24 лютого, міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олександр Камишін та CEO і співзасновник німецької компанії Helsing GmbH Гундберт Шерф підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо співробітництва у сфері безпеки й оборони.

В другу річницю повномасштабного вторгнення РФ в Україну міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок відвідала Одесу.