Удар Storm Shadow по Курщині: ліквідовано генерала РФ Солодчука та 500 північнокорейців
Джерело: Global Defense Corp
Внаслідок атаки ЗСУ ракетами Storm Shadow по підземному об’єкту Курській області було ліквідовано російського генерала Валерія Солодчука, 18 російських офіцерів та 500 північнокорейських солдатів. Ще 33 російські армійці зазнали поранень.
20 листопада ЗСУ вдарили британськими ракетами по санаторію під управлінням адміністрації президента РФ у населеному пункті Мар’їне (Курщина). За повідомленням джерел, атака була успішною і призвела до значних втрат у ворога.
Зокрема серед загиблих є російський генерал-лейтенант Валерій Солодчук – перший заступник командувача військами Ленінградського воєнного округу, який у 2014 році командував “1-им армійським корпусом” так званої “ДНР”.
Також внаслідок удару поранень зазнали троє представники ЗС КНДР – два офіцери-чоловіки та жінка, яку спершу ідентифікували як медикиню, але джерела кажуть, що вона могла бути перекладачкою.
Серед загиблих російських офіцерів могло бути чимало військових з Південного та Східного воєнних округів.
Під час спроби знешкодити нерозірвані боєприпаси на місці обстрілу, поранень зазнали 13 російських саперів, зокрема начальник штабу 88-ої механізованої бригади.
Оскільки в момент удару на об’єкті перебували військові високопосадовці, це може свідчити, що остаточна цифра втрат серед старших офіцерів РФ вища, аніж за наявними зараз даними.
- Українські військові підтвердили використання ракет британського виробництва Storm Shadow по території Росії й високопоставлені військові джерела назвали удар “дуже успішним”.
З перших днів повномасштабного вторгнення тоді ще полк “Азов” – заступив на оборону міста Маріуполя….
Служба зовнішньої розвідки України оприлюднила низку документів, які показують, як у 1980-х роках КДБ УРСР активно відстежував діяльність українських емігрантських організацій, які намагалися привернути увагу світу до Голодомору 1932–1933 років. Радянська влада намагалася будь-якими способами зупинити ці акції, звинувачуючи українців у “антирадянській істерії”.
У четверту суботу листопада Україна об’єднується в скорботі, вшановуючи пам’ять жертв Голодоморів — однієї з…
Жителі тимчасово окупованого Маріуполя скаржаться на умови життя і відсутність належної інфраструктури в місті. Окупаційна влада не змогла відновити систему, зруйновану під час блокади міста. Попри те, що офіційний опалювальний сезон у Маріуполі розпочався 1 листопада, багато будинків досі залишаються без тепла.
За словами колишнього Головнокомандувача ЗСУ, а нині посла України у Великій Британії, глибокі прориви на фронті зараз неможливі через технічно-еволюційний процес, який має завершитись до 2027 року.