Віцепрезидент УЄФА залишив посаду після виявлення, що він голосував за допуск РФ до змагань

Джерело: Sky news

Другий керівник УЄФА Карл-Ерік Нільссон залишив посаду керівника шведського спортивного центру після того, як Sky News виявило, що він голосував за скасування повної заборони Росії брати участь у міжнародних змаганнях.

Спочатку він намагався оскаржити повідомлення Sky News про його голосування, а через кілька днів зробив заяву про те, що йде у відставку. Карл-Ерік Нільссон визнав, що голосування вплинуло на довіру до нього.

Спортивна конфедерація Швеції разом із федерацією футболу країни виступають проти дозволу російським командам виступати на міжнародних змаганнях.

Але, бувши першим віцепрезидентом керівного органу європейського футболу, Нільссон проголосував за повернення російських команд до 17 років до змагань УЄФА.

Після відставки Нільссона надійшло твердження про позицію Швеції проти того, щоб росіянам та білорусам було дозволено брати участь у міжнародному спорті.

Протягом дня, 17 травня, російські війська здійснили 44 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області, зафіксовано 183 вибухи. 

Міністерство закордонних справ України дало розпорядження з 18 травня відновити надання консульських послуг чоловікам призовного віку за кордоном.

Станом на 20:30 п’ятниці, 17 травня, ворог веде активні наступальні та штурмові дії на Покровському та Придніпровському напрямках.

Київська обласна рада підтримала надання Київському обласному центру допомоги Захисникам України імені Баранова Віталія Анатолійовича.

Згідно з постановою уряду №560 від 16 травня, повістка буде вважатися врученою в разі проставлення у поштовому повідомленні відмітки про відсутність адресата, якщо ця особа не повідомила ТЦК іншої адреси місця проживання.