Вночі над Україною було знищено 5 ворожих БпЛА та одну ракету
Джерело: Повітряні сили ЗСУ
Вночі 10 листопада війська РФ атакували країну ударними безпілотниками та ракетами. Більшість ворожих цілей знищено силами ППО.
За даними Повітряних сил, загалом окупанти випустили шість ударних БпЛА типу “Shahed-136/131” з Приморсько-Ахтарська (Краснодарський край РФ) та дві ракети – керовану авіаційну ракету Х-31 та керовані авіаційну ракету Х-59 з території ТОТ Херсонщини.
Силами та засобами Повітряних Сил, у взаємодії з ППО Сил оборони України, знищено
- п’ять ударних БпЛА
- одну керовану авіаційну ракету Х-59
Ворожі цілі було збито у межах Дніпропетровської, Харківської, Миколаївської, Полтавської та Київської областей.
- Протягом минулої доби відбулося 69 бойових зіткнень. Загалом ворог завдав 2 ракетних та 26 авіаційних ударів, здійснив 62 обстріли з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах.
Китайський виробник двигунів, котрі використовуються в російських ударних безпілотниках “Гарпія-А1”, постачає їх до Росії через фірми-прокладки, маскуючи справжнє призначення продукції у документах, повідомили європейські розвідслужби.
Міністр закордонних справ Нідерландів Каспар Вельдкамп повідомив, що Амстердам спільно з 40 країнами ОБСЄ офіційно звернулися з вимогою провести незалежне розслідування катувань та жорстокого поводження з українськими полоненими з боку Росії.
На Сумщині прикордонника засудили до п’яти років ув’язнення за злив даних про позиції ЗСУ, продаж боєприпаси й допомогу у незаконному переміщенні вантажі через кордон.
Надвечір 24 липня рятувальникам вдалося ліквідувати усі осередки пожеж, спричинені російським авіаударом по Харкову.
Європейські санкції проти найбільшого в Індії нафтопереробного заводу, частково підконтрольного “Роснафті”, поступово почали позначатися на його роботі. Так, спершу покупці перестали вивозити нафтопродукти, зокрема танкери скасовували відвантаження пального, забороненого до постачання в ЄС. Тепер же завод постав перед новою проблемою: постачальники сировини також почали від нього відмовлятися.