За два місяці інтенсивність боїв на фронті зросла у понад 1,3 раза – DeepState

Джерело: DeepState

Активізація бойових зіткнень у кінці червня пов’язана з початком боїв за Торецьк та Нью-Йорк.

Аналітики DeepState проаналізували динаміку кількості бойових зіткнень з 1 травня 2024 року.

Джерело: DeepState

Зазначається, що кількість зіткнень продовжує зростати. Так, середньодобове число боєзіткнень в травні було 122.1, в червні 124.5, а за липень вже 160.4.

На початку червня відбулося падіння інтенсивності, але під кінець місяця динаміка суттєво зросла. Так, за 1-10 червня в середньому зафіксовано 101.6 за добу, за 11-20 червня вже 125.8, тоді як за 21-30 червня виросло до 146.2.

Активізація у кінці червня пов’язана з початком боїв за Торецьк та Нью-Йорк. Водночас ріст і сталість зіткнень у травні відповідно з початком наступу РФ на Харківщині.

У Генштабі поінформували щодо ситуації на фронті станом на 6 липня. Ворог активний майже по всій лінії бойового зіткнення, концентрує зусилля наступальних дій на Лиманському і Покровському напрямках.

Естонія, слідом за Латвією та Литвою, заборонила в’їзд транспортних засобів з білоруськими номерними знаками, незалежно від причин перебування власника або користувача в Естонії чи Європейському Союзі.

За дорученням Головнокомандувача генерал-полковника Олександра Сирського у Збройних Силах України почали впровадження комплексної програми дій “Збереження життя військовослужбовців”.

Українські війська продовжують оборонну операцію на Лівобережжі Дніпра у Херсонській області, зокрема мовиться про території в районі села Кринки. Раніше низка ЗМІ розповсюдили інформацію про відхід українських сил з плацдарму у Кринках.

Згідно з даними поліції, станом на сьогодні, під час оборонної операції в селі Кринки на Лівобережжі Херсонщини зникли безвісти 788 українських військових у період з жовтня 2023-го по кінець червня 2024 року.

Згідно з наказом коменданта Херсонської області від 28 березня 2024 року, у регіоні впроваджено особливий режим в’їзду та виїзду на територію області.