37% українців позитивно ставляться до створення Уряду національної єдності, 38% -нейтрально

Джерело: КМІС

Опитування, проведене Київським міжнародним інститутом соціології, свідчить про те, що 37% українців позитивно ставляться до створення Уряду національної єдності з партій “Слуга народу”, “ЄС”, “Батьківщина” і “Голос”.

В Ізраїлі після нападу ХАМАС і початку війни в Секторі Гази було створено Уряд національної єдності, до якого увійшли представники усіх політичних сил ізраїльського парламенту.

В Україні інколи також звучать заклики до створення такого Уряду з більшості фракцій у парламенті.

КМІС провели опитування спитавши українців, як вони ставляться до створення Уряду національної єдності з партій “Слуга народу”, “ЄС”, “Батьківщина” і “Голос”.

Фото: КМІС

Згідно з результатами опитування, 37% українців позитивно ставляться до такої ідеї, 38% – нейтрально, 19% – негативно, а решта 7% не визначилися.

Фото: КМІС

Респондентів також питали, кого вони хотіли б бачити на чолі такого Уряду. 76% не змогли відповісти на це запитання, проте називали 71 різне прізвище. Найчастіше називали Петра Порошенка, Валерія Залужного та Юлію Тимошенко.

  • Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний, начальник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов та командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський мають високу довіру в українців, свідчить опитування, проведене Київським міжнародним інститутом соціології.
  • Згідно з результатами опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС), Головнокомандувачу ЗСУ Валерію Залужному українці довіряють більше, ніж президенту Володимиру Зеленському, а одночасно їм разом – 59% респондентів. Водночас Збройні сили зберігають найбільшу довіру українців – 96%.
  • Згідно з опитуванням, українці найбільше довіряють президенту США Джо Байдену, президенту Польщі Анджею Дуді та президентці Єврокомісії Урсулі фон дер Ляєн.

Президент США Дональд Трамп закликав диктатора Володимира Путіна негайно укласти мирну угоду з Україною, інакше він буде змушений запровадити високі мита та накласти санкції на російські товари.

Сьогодні вранці, 22 січня, ворог скинув на Костянтинівку дев’ять 250-кілограмових авіабомб, а згодом атакував безпілотником. Унаслідок російського удару загинула одна людина, ще п’ятеро отримали поранення.

Росіяни двічі атакували рятувальників ДСНС, які проводили аварійно-рятувальні роботи на Херсонщині. Одного рятувальника госпіталізовано.

У вівторок, 21 січня, внаслідок удару російських безпілотників по селу Гоптівка Харківської області загинули двоє чоловіків.

Державна служба з надзвичайних ситуацій оприлюднила наслідки російських ударів по Миколаєву та Сумах.