Російські ЗМІ підтвердили загибель Пригожина та Уткіна

Джерело: росЗМІ

Російський пропагандист Володимир Рогов розкрив дані про пасажирів літака, який зазнав аварії 23 серпня у Тверській області РФ.

За його даними, серед жертв авіакатастрофи – глава ПВК “Вагнер” Євген Пригожин та співзасновник групи Дмитро Уткін.

Також джерело “Фонтанки” стверджувало, що Пригожин справді був на борту разом із командирами ПВК. Зокрема цим джетом летів співзасновник “Вагнер” ​​Дмитро Уткін. Практично всі тіла сильно обгоріли — для встановлення їх особистостей, ймовірно, буде потрібна експертиза ДНК.

Раніше повідомлялося, що бізнес-джет Embraer Legacy, який розбирався на шляху з Москви до Санкт-Петербурга, використовувався Пригожиним.

На борту судна перебували десять осіб – троє членів екіпажу та семеро пасажирів. Наразі відомо про виявлення на місці авіакатастрофи восьми тіл.

За даними сервісу Flightradar, другий літак Пригожина Embraer ERJ-135BJ “Legacy 650” з номером RA-02748 летів слідом. Після катастрофи він розвернувся і збирається здійснити посадку у Москві.

Зауважимо, 11 липня Держсекретар США Ентоні Блінкен заявив, що він не вірить у завершення подій, пов’язаних з головою ПВК “Вагнер” Євгеном Пригожиним.

Тоді як в ISW переконані, що рішення президента Росії Володимира Путіна відтермінувати покарання ПВК “Вагнер” за нещодавню спробу заколоту ставить його самого та його підлеглих у незручне становище.

У ДСНС повідомили, що 16 жовтня понад 40 рятувальників поповнили банк крові, котра наразі так потрібна нашим військовим.

17 жовтня президент Володимир Зеленський підписав закон “Про внесення змін до Митного кодексу щодо запровадження атестації посадових осіб митних органів” щодо “перезавантаження” митниці.

Громадянин Ірландії Роберт Діґан на псевдо Ірландець, загинув на полі бою 17 вересня, залишивши за собою спадщину хоробрості та вірності. Його побратими вшанували шлях від ірландського рейнджера до українського захисника.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про ситуацію на фронті станом на 22:00 17 жовтня. З початку доби загальна кількість бойових зіткнень вздовж всієї лінії фронту зросла до 191.

Виробничі потужності української дронової індустрії збільшилися у десять разів у 2024 році проти 2023 року. Про це повідомляє відомство з посиланням на дослідження дронової індустрії від Київської школи економіки та Brave1.