37% українців позитивно ставляться до створення Уряду національної єдності, 38% -нейтрально
Джерело: КМІС
Опитування, проведене Київським міжнародним інститутом соціології, свідчить про те, що 37% українців позитивно ставляться до створення Уряду національної єдності з партій “Слуга народу”, “ЄС”, “Батьківщина” і “Голос”.
В Ізраїлі після нападу ХАМАС і початку війни в Секторі Гази було створено Уряд національної єдності, до якого увійшли представники усіх політичних сил ізраїльського парламенту.
В Україні інколи також звучать заклики до створення такого Уряду з більшості фракцій у парламенті.
КМІС провели опитування спитавши українців, як вони ставляться до створення Уряду національної єдності з партій “Слуга народу”, “ЄС”, “Батьківщина” і “Голос”.

Фото: КМІС
Згідно з результатами опитування, 37% українців позитивно ставляться до такої ідеї, 38% – нейтрально, 19% – негативно, а решта 7% не визначилися.

Фото: КМІС
Респондентів також питали, кого вони хотіли б бачити на чолі такого Уряду. 76% не змогли відповісти на це запитання, проте називали 71 різне прізвище. Найчастіше називали Петра Порошенка, Валерія Залужного та Юлію Тимошенко.
- Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний, начальник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов та командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський мають високу довіру в українців, свідчить опитування, проведене Київським міжнародним інститутом соціології.
- Згідно з результатами опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС), Головнокомандувачу ЗСУ Валерію Залужному українці довіряють більше, ніж президенту Володимиру Зеленському, а одночасно їм разом – 59% респондентів. Водночас Збройні сили зберігають найбільшу довіру українців – 96%.
- Згідно з опитуванням, українці найбільше довіряють президенту США Джо Байдену, президенту Польщі Анджею Дуді та президентці Єврокомісії Урсулі фон дер Ляєн.
З моменту, коли російські війська почали масово застосовувати ударні дрони “Шахед”, кожна українська ніч походить на випробування. Виготовлені за іранськими кресленнями і модифіковані в Росії, ці безпілотники стали головним знаряддям терору проти цивільного населення.
Боронячи Україну, на фронті загинув заступник командира 110 окремої механізованої бригади Дмитро Романюк.
У Держдепі заперечили призупинення військової допомоги Україні. Речниця Державного департаменту США Теммі Брюс наголосила, що рішення Вашингтона не означає повне припинення військової допомоги Україні.
Рішення адміністрації Дональда Трампа зупинити частину військової допомоги Україні стосувалось озброєння, вже розміщеного на складах у Польщі.
Народний депутат Олексій Гончаренко та Центр стратегічних комунікацій спростували інформацію щодо скасування американських санкцій проти Росії.