Компанія Nammo вп‘ятеро збільшить виробництво боєприпасів на тлі війни РФ в Україні

Джерело: Yle

Регіональний директор норвезько-фінської компанії Nammo Lapua Ілкка Хейккіля оголосив про подання заявки на участь у проєкті ЄС Asap зі збільшення виробництва боєприпасів на тлі війни в Україні, розв’язаної Росією.

За його словами, завод компанії Nammo, який спеціалізується на виготовленні оболонки для артилерійських снарядів та розташований у Састамала на заході країни, у 2024 році збільшить випуск своєї продукції вп’ятеро.

Зазначається, що збільшення виробництва на заводі в Састамала пов’язане з війною в Україні, оскільки артилерійські снаряди відіграють головну роль у фінській допомозі Україні.

Для цього компанія Nammo подала заявку на участь у проєкті ЄС Asap.

Ілкка Хейккіля зазначив, що у разі успіху компанія побудує новий завод з виробництва артилерійських снарядів. Проєкт також потребуватиме фінансування з боку уряду Фінляндії.

ДОВІДКОВО. Nammo (Nordic Ammunition Company) є спільною норвезько-фінською компанією, що займається виробництвом боєприпасів. Акції компанії розділені порівну і належать Міністерству торгівлі та промисловості Норвегії та фінській оборонній корпорації Patria.

Понад 30 знаменитостей знялися у відеоролику, в якому висловлювали підтримку Україні в другу річницю повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Протягом дня, 24 лютого, російські загарбники здійснили 20 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 197 вибухів. 

Генеральний директор Міжнародної ради аеропортів Європи (ACI EUROPE) Олів’є Янковець в інтерв’ю “Інтерфакс-Україна” наголосив, що без повноцінно функціональних аеропортів “ми не бачимо можливості відновлення України”.

В суботу, 24 лютого, міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олександр Камишін та CEO і співзасновник німецької компанії Helsing GmbH Гундберт Шерф підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо співробітництва у сфері безпеки й оборони.

В другу річницю повномасштабного вторгнення РФ в Україну міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок відвідала Одесу.