Під час виконання бойового завдання загинув льотчик Повітряних сил ЗСУ Владислав Риков

Джерело: льотчик-штурмовик Повітряних сил ЗСУ Ростислав Лазаренко

7 лютого під час виконання бойового завдання загинув льотчик Повітряних сил ЗСУ Владислав Риков.

“На його рахунку 385 бойових вильотів – це був найкращий льотчик і командир, якого я знав”, – зазначив Лазаренко.

Він додав, що для нього загибель Рикова – надзвичайно важка втрата, оскільки упродовж двох років повномасштабної війни вони разом розв’язували проблеми.

“Влада мало хто знав, але його історію я розповім згодом, бо про таких людей потрібно знати і памʼятати – він віддав життя за наші життя, за нашу свободу і за нашу Україну!”, – резюмував Лазаренко.

У Владислава Рикова залишились дружина та донька.

  • Боронячи Україну від повномасштабного вторгнення росіян, загинув актор Коломийського академічного драматичного театру імені Озаркевича, Рівненського академічного музично-драматичного театру, учасник народного ансамблю танцю “Сварга”, військовослужбовець ЗСУ Володимир Федінчук.
  • 29 січня під час бойових дій в районі села Новомихайлівка Покровського району Донецької області загинув член партії “ЄС” з села Городківка Вінницької області Дмитро Лемець.

Кіберфахівці Служби безпеки викрили ще одну прихильницю рашизму, яка співпрацювала з російськими окупантами після захоплення Харківщини.

Станом на ранок 1 березня у Чорному морі російські окупанти утримують на бойовому чергуванні один корабель, носіїв крилатих ракет “Калібр” немає.

Синоптики дали кліматичну характеристику на березень 2024 року.

У ніч на 1 березня українські захисники знищили чотири ударні безпілотники типу “Shahed”, які намагалися атакувати Україну.

За даними ЗМІ вже у квітні в Україні відкриються магазини іспанського бренду Zara, які не працювали від початку повномасштабного вторгнення РФ.