Reuters: низка російських металургійних підприємств постраждала від хвилі пожеж

Джерело: Reuters

Металургійні підприємства в Росії накрила хвиля пожеж, тоді як війна Росії проти України та західні санкції ускладнили процес імпорту гірничо-збагачувального обладнання для заміни пошкодженої техніки.

“За останні місяці російські металургійні підприємства постраждали від хвилі пожеж, у тому числі на алюмінієвому заводі та цинковій шахті”, – йдеться у повідомленні.

Зокрема 30 грудня пожежа сталася на гірничодобувному підприємстві Udokan Copper в Забайкальському краї. Вогонь пошкодив частину заводу. Утім, за словами представників компанії, це не вплинуло на виробництво мідного концентрату.

ДОВІДКОВО. Російська приватна гірничо-металургійну компанія Udokan Copper була заснована в 2008 році для розробки родовища міді Удокан, розташованого на Далекому Сході. Компанія перебуває під санкціями Сполучених Штатів Америки, її основним бенефіціаром є російських олігарх Алішер Усманов.

Udokan мав намір запустити першу чергу заводу в другому кварталі 2024 року і виробляти до 135 000 тонн міді у вигляді катодного металу або металу в концентраті на рік. У 2026 році вони планують збільшити потужність до 150 000 тонн.

Протягом дня, 19 липня, армія РФ здійснила 16 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 59 вибухів. 

Міністерство закордонних справ Німеччини заявило в п’ятницю, 19 липня, що громадянина Німеччини в Білорусі засудили до смертної кари і Берлін інтенсивно спілкується з владою в Мінську щодо його долі.

Станом на 22:00 в п’ятницю, 19 липня, від початку цієї доби по всій лінії фронту відбулося 101 бойове зіткнення. 

Сьогодні, 19 липня, відбувся замах на українську мовознавицю, політикиню, викладачку, доктора філологічних наук Ірину Фаріон….

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич повідомив, що внаслідок російського ракетного удару по Миколаєву вже відомо про 14 поранених, серед них четверо неповнолітніх.