The Telegraph розповіли, яким є план НАТО у випадку вторгнення Росії в країни-члени Альянсу

Джерело: The Telegraph

Офіційні особи повідомили The Telegraph, що НАТО розробляє план численних “сухопутних коридорів”, щоб спрямувати американські війська та озброєння до лінії фронту в разі вторгнення Росії в країни-члени Альянсу.

План передбачає, що у разі вторгнення Росії в країни НАТО війська США відправлять в порт Роттердаму, а відтак – на схід: поїздами вирушать до Німеччини, далі  до Польщі.

 

Фото: The Telegraph

Однак також розглядають можливість розширення маршрутів до інших портів, щоб переконатися, що Росія не зможе розірвати наземні лінії зв’язку.

Якщо сили НАТО, які входять з Нідерландів, постраждають від російських військ або північноєвропейські порти будуть знищені, Альянс планує зосередитися на портах Італії, Греції та Туреччини.

З італійських портів американські війська планують доставити сушею через Словенію, Хорватію до Угорщини, яка має спільний кордон з Україною.

Подібні плани існують щодо транспортування сил із турецьких і грецьких портів – через Болгарію та Румунію, щоб дістатися до східного флангу Альянсу.

Також розробляють план транспортування військ через порти на Балканах, через Норвегію, Швецію та Фінляндію.

Протягом останніх п’яти років Jsec проводив перевірки від імені НАТО, щоб виявити різні маршрути, якими можна було б скористатися для доставки військ у випадку нападу Росії на НАТО. Порти у північній Європі, такі як в Нідерландах, Німеччині та країнах Балтії, вважають особливо вразливими до російських ракетних атак.

На одному з енергетичних об’єктів Києва виявили тіло чоловіка. Загиблим є працівник підприємства.

Власник будинку на півночі Лондона Чарльз Рівз після повернення з роботи за кордоном виявив, що його родинний дім перетворили на ферму з вирощування канабісу. 10 тонн ґрунту висипали прямо всередині будівлі.

Кілька десятків однакових графіті у виглядів літаків-винищувачів із трунами та написом “Mirage для України” зафіксувала поліція у трьох округах Парижа.

У Бундестазі голова баварської опозиційної партії ХСС Александер Добріндт виступив із закликом депортувати безробітних українських переселенців з Німеччини. На його думку, треба висилати українців, якщо вони не знайдуть роботу.

У Києві оголосили про підозру підлітку, який напав на ветерана. Виявилося, що зловмисник є студентом військового коледжу.