У Китаї відкликають понад 1,6 мільйона електромобілів Tesla

Джерело: АР з посиланням на Державне управління з регулювання ринку КНР

Американська компанія Tesla, власником якої є мільярдер Ілон Маск, відкликає понад 1,6 мільйона експортованих до Китаю електрокарів моделей S, X, 3 і Y через виявлені проблеми з автоматичним рульовим управлінням та системою розблокування дверей.

Як повідомляється, Tesla Motors у Пекіні та Шанхаї використовуватиме дистанційне оновлення для вирішення проблем, тому в більшості випадків власникам авто не потрібно буде відвідувати сервісні центри Tesla.

Зокрема відкликання через проблеми з функцією автоматичного рулювання стосується 1,6 мільйона імпортованих до Китаю електрокарів моделей Model S, Model X, Model 3 і Model Y.

У заяві китайського регулятора вказано, що в цих авто після ввімкнення функції автоматичного керування (Autopilot) водії відволікаються від контролю за дорогою і це призводить до збільшення ризику аварій.

Тоді як порушення в роботі логічного керування розблокуванням дверей для електромобілів Model S і Model X стосується 7538 авто, виготовлених у період із 26 жовтня 2022 року по 16 листопада 2023 року. Їх необхідно усунути, щоб запобігти відкриванню дверних замків під час зіткнення.

У п’ятницю, 12 липня, австралійська акторка і продюсерка Марго Роббі вперше з’явилась на публіці після оголошення про те, що разом з її чоловіком режисером Томом Акерлі очікує на первістка.

Викидання понад 140 дельфінів на берег біля Кейп-Коду (штат Массачусетс, США) минулого місяця визнано як найбільше масове викидання цих ссавців на берег в історії Сполучених Штатів.

Сьогодні, 14 липня, на Вінниччині поблизу затопленого карʼєру в с.Черепашинці на воді зник 7-річний хлопчик.

Сильна спека, вітер і грози за останні тижні спричинили лісові пожежі по всій Росії, від віддаленого сибірського регіону Туви до Якутії. 

Сьогодні, 14 липня, російські війська скинули на цивільний автомобіль вибухівку з дрона у Херсоні.